21 Ağustos 2017 Pazartesi
2015 FAALÄ°YET PROGRAMI
2013 YILIN ENLERÄ°
LÄ°SANS Ä°ÅžLEMLERÄ°NDE

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

GÜREŞ İÇİN BİRLİK MESAJI

GÜREŞ İÇİN BİRLİK MESAJI
Türkiye Güreş Federasyonu resmi web sayfasında yer alan haber’de ;Başkanlardan Yeni Dönem İçin Birlik ve Beraberlik Mesajları yayınlandı.
21.05.2013 / 20:08


Türkiye GüreÅŸ Federasyonu resmi web sayfasında yer alan haber’de ;BaÅŸkanlardan Yeni Dönem Ä°çin Birlik ve Beraberlik Mesajları yayınlandı.

18 Mayıs cumartesi günü 177 ülkenin katılımı ile Moskova’da gerçekleÅŸen Kongrede, seçimlere tek aday olarak giren ve bir süredir geçici baÅŸkanlık yapmakta olan Nenad Laloviç BaÅŸkanlığa getirildi.

GüreÅŸin olimpiyat programından çıkarılması ve kural deÄŸiÅŸiklikleri ile ilgili konuların iÅŸlendiÄŸi kongrede birlik ve beraberlik mesajları verildi.

Federasyon baÅŸkanımız Hamza Yerlikaya ile de bir süre sohbet eden BaÅŸkan Laloviç, Hamza Yerlikaya gibi güreÅŸin içinden gelen ve dünya çapında baÅŸarılı olmuÅŸ isimlerin yönetici kadrolarında görev almalarının dünya güreÅŸi için bir ÅŸans olduÄŸunu, yeni dönemde bu isimlerle karşılıklı fikir alış veriÅŸi içinde olacaklarını ve birlik beraberlik içinde hareket ederek güreÅŸi hak ettiÄŸi yere getireceklerini söyledi.

Dünya güreÅŸi için zor bir dönemde göreve gelen Laloviç’e desteklerinin ve güvenlerinin tam olduÄŸunu söyleyerek, yeni baÅŸkan Laloviç’i ve yeni yönetimi tebrik eden Federasyon BaÅŸkanımız Hamza Yerlikaya “BaÅŸta ÅŸahsınız olmak üzere yeni görev alan tüm ekip arkadaÅŸlarınızı Federasyonum ve ülkem adına tebrik ediyor, baÅŸarılar diliyorum. Türkiye GüreÅŸ Federasyonu BaÅŸkanı olarak, güreÅŸin geleceÄŸi adına ilgili yapacağınız tüm çalışmalarda ülkem ve milletim adına, federasyonumuzun yanınızda olduÄŸunu bilmenizi isterim” dedi.


Bu haber toplam 962 defa okundu
YAZARLAR

PageRank Checker GÜREŞ HABERLERİNİN MERKEZİNDESİNİZ REKLAM VE TANITIMLARINIZ İÇİN İLETİŞİME GEÇİN TÜRKİYE CANIM FEDA