2015 FAALİYET PROGRAMI
2013 YILIN ENLERİ
LİSANS İŞLEMLERİNDE

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

GÜREŞ İÇİN BİRLİK MESAJI

GÜREŞ İÇİN BİRLİK MESAJI
Türkiye Güreş Federasyonu resmi web sayfasında yer alan haber’de ;Başkanlardan Yeni Dönem İçin Birlik ve Beraberlik Mesajları yayınlandı.
21.05.2013 / 20:08


Türkiye Güreş Federasyonu resmi web sayfasında yer alan haber’de ;Başkanlardan Yeni Dönem İçin Birlik ve Beraberlik Mesajları yayınlandı.

18 Mayıs cumartesi günü 177 ülkenin katılımı ile Moskova’da gerçekleşen Kongrede, seçimlere tek aday olarak giren ve bir süredir geçici başkanlık yapmakta olan Nenad Laloviç Başkanlığa getirildi.

Güreşin olimpiyat programından çıkarılması ve kural değişiklikleri ile ilgili konuların işlendiği kongrede birlik ve beraberlik mesajları verildi.

Federasyon başkanımız Hamza Yerlikaya ile de bir süre sohbet eden Başkan Laloviç, Hamza Yerlikaya gibi güreşin içinden gelen ve dünya çapında başarılı olmuş isimlerin yönetici kadrolarında görev almalarının dünya güreşi için bir şans olduğunu, yeni dönemde bu isimlerle karşılıklı fikir alış verişi içinde olacaklarını ve birlik beraberlik içinde hareket ederek güreşi hak ettiği yere getireceklerini söyledi.

Dünya güreşi için zor bir dönemde göreve gelen Laloviç’e desteklerinin ve güvenlerinin tam olduğunu söyleyerek, yeni başkan Laloviç’i ve yeni yönetimi tebrik eden Federasyon Başkanımız Hamza Yerlikaya “Başta şahsınız olmak üzere yeni görev alan tüm ekip arkadaşlarınızı Federasyonum ve ülkem adına tebrik ediyor, başarılar diliyorum. Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı olarak, güreşin geleceği adına ilgili yapacağınız tüm çalışmalarda ülkem ve milletim adına, federasyonumuzun yanınızda olduğunu bilmenizi isterim” dedi.


Bu haber toplam 922 defa okundu
YAZARLAR

PageRank Checker GÜREŞ HABERLERİNİN MERKEZİNDESİNİZ REKLAM VE TANITIMLARINIZ İÇİN İLETİŞİME GEÇİN TÜRKİYE CANIM FEDA