21 Ağustos 2017 Pazartesi
2015 FAALÄ°YET PROGRAMI
2013 YILIN ENLERÄ°
LÄ°SANS Ä°ÅžLEMLERÄ°NDE

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

HÜSEYİN PEHLİVAN ANITINA ÇELENK

HÜSEYİN PEHLİVAN ANITINA ÇELENK
Bu yıl 49’uncusu kutlanan Tekirdağ Kiraz Festivali etkinlikleri içerisinde yer alan Hüseyin Pehlivan Yağlı Güreşleri öncesi Tekirdağlı Hüseyin Pehlivan anıtı önünde bir tören düzenlendi.
19.06.2013 / 15:07


Bu yıl 49’uncusu kutlanan TekirdaÄŸ Kiraz Festivali etkinlikleri içerisinde yer alan Hüseyin Pehlivan YaÄŸlı GüreÅŸleri öncesi TekirdaÄŸlı Hüseyin Pehlivan anıtı önünde bir tören düzenlendi.

Belediye BaÅŸkanı Op. Dr. Adem Dalgıç, GüreÅŸ AÄŸası Halil Sayı ve GüreÅŸ Organizatörü Süleyman Kaplan tarafından Hüseyin Pehlivan Anıtına çelenk konularak saygı duruÅŸunda bulunuldu ve Ä°stiklal Marşı okundu.

Ata sporu olan güreÅŸe her zaman destek verdiklerini belirten BaÅŸkan Dalgıç, “Kırkpınarda 8 kez baÅŸpehlivan olmuÅŸ ve güreÅŸ tarihinin en önemli sporcularından biri olan TekirdaÄŸlı Hüseyin Pehlivan’ın anısını yaÅŸatıyoruz her zaman da yaÅŸatacağız. Ata sporumuz olan güreÅŸin her zaman destekçisi olacağız. 49. Kiraz Festivalimiz içerisinde yer alan Hüseyin Pehlivan YaÄŸlı GüreÅŸleri bu yılda kıyasıya mücadelelere sahne olacak ve ünlü baÅŸpehlivanlar er meydanına çıkacak, tüm halkımızı güreÅŸlere bekliyoruz” dedi.


Bu haber toplam 1116 defa okundu
YAZARLAR

PageRank Checker GÜREŞ HABERLERİNİN MERKEZİNDESİNİZ REKLAM VE TANITIMLARINIZ İÇİN İLETİŞİME GEÇİN TÜRKİYE CANIM FEDA