25 Haziran 2017 Pazar
2015 FAALİYET PROGRAMI
2013 YILIN ENLERİ
LİSANS İŞLEMLERİNDE

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

TURKEYWRESTLİNG 5 YAŞINDA

TURKEYWRESTLİNG 5 YAŞINDA
Türk güreşine hizmet etme adına, gönüllülük esasına ile varlığını devam ettiren turkeywrestling.com bugün tam 5 yaşında.
05.10.2013 / 14:53


Türk güreşine hizmet etme adına, gönüllülük esasına ile varlığını devam ettiren turkeywrestling.com bugün tam 5 yaşında. Turkeywrestling.com Şanlı sporumuz Türk Güreşinin Tarihi başarılarına rağmen, kasıt varmışcasına uzun yıllar boyunca eksikliğini çektiği basın, medya, kitle iletişim araçları tarafından yeterli düzeyde dikkate alınmaması üzerine, bu eksikliği bir tutam'da olsun doldurmak adına kurulma kararı alınmıştı. Çıkmış olduğumuz bu zorlu yolda her türlü sıkıntı ve güçlüklere rağmen engellerin aşılması ile kazanılan tecrübemiz bugün evrensel bir güreş haber sitesi olmamıza sebep olmuş bulunmaktadır. Turkeywrestling.com Yanlı, Taraflı olmaktan öte bağımsız bir misyon üstlenen bir kuruluştur, Türk güreşinin geleceği ve konumunun kaygısı ile her geçen gün hizmetlerini arttırmaya devam edecektir bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın.Turkeywrestling.com Başta Dünya Güreşi olmak üzere; Ülkemizde icra edilen Minder Güreşi (Serbest-Grekoromen) Geleneksel Güreşlerimiz ( yağlı-karakucak-aba) Güreş adına meydana gelen etkinlikler, Resim, video, köşe yazarlıkları ve bir çok etkinlikle hizmet vermektedir. Web sitemizde bulunan dünya milletlerinin en çok kullandığı 12 ayrı dil özelliği ile Dünya güreş camiası Güreşi ve Türk Güreşini takip etmesi sağlanmaktadır. Bize Desteklerini Esirgemeyen:

Türkiye Güreş Federasyonu Başkanlığı Sayın: Hamza Yerlikaya'ya, Genel Sekreter Yusuf Açıkalın'a, Asbaşkan: Seçkin Saruhan'a

Meslektaşlarımız: www.ermeydani.net (Ensar Bey'e) www.guresiyorum.com (Ata bey'e) www.guresvitrini.com (Cüneyt bey'e), Fotoğraf Sanatçılarımız : Art Ofwrestling (axel bey'e), Turkpehlivan.com Erdem Ergaz (bey'e) .BÜTÜN GÜREŞ DERNEĞİ VE KURULUŞLARIMIZA VE ÜYELERİNE, GÜREŞ KULÜPLERİMİZE, BÜTÜN YAĞLI GÜREŞ VE KARAKUCAK GÜREŞİN EMEKTARLARINA, MİNDER GÜREŞİNİN AKİL ADAMLARINA, ÇOK DEĞERLİ GÜREŞ HAKEMLERİMİZE, SONSUZ SAYGI DUYDUĞUMUZ ANTRENÖRLERE, BİZİM HERŞEYİMİZ OLAN GÜREŞÇİ KARDEŞLERİMİZE, FEDAKAR GÜREŞSEVER TARAFTARLARIMIZ, ESKİMEYEN ŞAMPİYONLARIMIZA!, DÜNYA'NIN DÖRT BİR YANINDAN KATILAN YABANCI TAKİPÇİLERİMİZE, BU PAYLAŞIMI OKUYAN İSİMİNİ YAZAMADIĞIMIZ, UNUTTUĞUMUZ(HATA BİZİMDİR AF OLA) SONSUZ TEŞEKKÜRÜ BİR BORÇ BİLİYORUZ.

TurkeyWrestling.com Adına Ali Burak Toy ' Genel Yayın Yönetmeni. 


Bu haber toplam 911 defa okundu
YAZARLAR

PageRank Checker GÜREŞ HABERLERİNİN MERKEZİNDESİNİZ REKLAM VE TANITIMLARINIZ İÇİN İLETİŞİME GEÇİN TÜRKİYE CANIM FEDA