21 Ağustos 2017 Pazartesi
2015 FAALÄ°YET PROGRAMI
2013 YILIN ENLERÄ°
LÄ°SANS Ä°ÅžLEMLERÄ°NDE

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

TURKEYWRESTLÄ°NG 5 YAÅžINDA

TURKEYWRESTLÄ°NG 5 YAÅžINDA
Türk güreşine hizmet etme adına, gönüllülük esasına ile varlığını devam ettiren turkeywrestling.com bugün tam 5 yaşında.
05.10.2013 / 14:53


Türk güreÅŸine hizmet etme adına, gönüllülük esasına ile varlığını devam ettiren turkeywrestling.com bugün tam 5 yaşında. Turkeywrestling.com Åžanlı sporumuz Türk GüreÅŸinin Tarihi baÅŸarılarına raÄŸmen, kasıt varmışcasına uzun yıllar boyunca eksikliÄŸini çektiÄŸi basın, medya, kitle iletiÅŸim araçları tarafından yeterli düzeyde dikkate alınmaması üzerine, bu eksikliÄŸi bir tutam'da olsun doldurmak adına kurulma kararı alınmıştı. Çıkmış olduÄŸumuz bu zorlu yolda her türlü sıkıntı ve güçlüklere raÄŸmen engellerin aşılması ile kazanılan tecrübemiz bugün evrensel bir güreÅŸ haber sitesi olmamıza sebep olmuÅŸ bulunmaktadır. Turkeywrestling.com Yanlı, Taraflı olmaktan öte bağımsız bir misyon üstlenen bir kuruluÅŸtur, Türk güreÅŸinin geleceÄŸi ve konumunun kaygısı ile her geçen gün hizmetlerini arttırmaya devam edecektir bundan hiç kimsenin ÅŸüphesi olmasın.Turkeywrestling.com BaÅŸta Dünya GüreÅŸi olmak üzere; Ülkemizde icra edilen Minder GüreÅŸi (Serbest-Grekoromen) Geleneksel GüreÅŸlerimiz ( yaÄŸlı-karakucak-aba) GüreÅŸ adına meydana gelen etkinlikler, Resim, video, köÅŸe yazarlıkları ve bir çok etkinlikle hizmet vermektedir. Web sitemizde bulunan dünya milletlerinin en çok kullandığı 12 ayrı dil özelliÄŸi ile Dünya güreÅŸ camiası GüreÅŸi ve Türk GüreÅŸini takip etmesi saÄŸlanmaktadır. Bize Desteklerini Esirgemeyen:

Türkiye GüreÅŸ Federasyonu BaÅŸkanlığı Sayın: Hamza Yerlikaya'ya, Genel Sekreter Yusuf Açıkalın'a, AsbaÅŸkan: Seçkin Saruhan'a

MeslektaÅŸlarımız: www.ermeydani.net (Ensar Bey'e) www.guresiyorum.com (Ata bey'e) www.guresvitrini.com (Cüneyt bey'e), FotoÄŸraf Sanatçılarımız : Art Ofwrestling (axel bey'e), Turkpehlivan.com Erdem Ergaz (bey'e) .BÜTÜN GÜREÅž DERNEĞİ VE KURULUÅžLARIMIZA VE ÜYELERÄ°NE, GÜREÅž KULÜPLERÄ°MÄ°ZE, BÜTÜN YAÄžLI GÜREÅž VE KARAKUCAK GÜREŞİN EMEKTARLARINA, MÄ°NDER GÜREŞİNÄ°N AKÄ°L ADAMLARINA, ÇOK DEÄžERLÄ° GÜREÅž HAKEMLERÄ°MÄ°ZE, SONSUZ SAYGI DUYDUÄžUMUZ ANTRENÖRLERE, BÄ°ZÄ°M HERÅžEYÄ°MÄ°Z OLAN GÜREÅžÇÄ° KARDEÅžLERÄ°MÄ°ZE, FEDAKAR GÜREÅžSEVER TARAFTARLARIMIZ, ESKÄ°MEYEN ÅžAMPÄ°YONLARIMIZA!, DÜNYA'NIN DÖRT BÄ°R YANINDAN KATILAN YABANCI TAKÄ°PÇÄ°LERÄ°MÄ°ZE, BU PAYLAÅžIMI OKUYAN Ä°SÄ°MÄ°NÄ° YAZAMADIÄžIMIZ, UNUTTUÄžUMUZ(HATA BÄ°ZÄ°MDÄ°R AF OLA) SONSUZ TEÅžEKKÜRÜ BÄ°R BORÇ BÄ°LÄ°YORUZ.

TurkeyWrestling.com Adına Ali Burak Toy ' Genel Yayın Yönetmeni. 


Bu haber toplam 957 defa okundu
YAZARLAR

PageRank Checker GÜREŞ HABERLERİNİN MERKEZİNDESİNİZ REKLAM VE TANITIMLARINIZ İÇİN İLETİŞİME GEÇİN TÜRKİYE CANIM FEDA