2015 FAALÄ°YET PROGRAMI
2013 YILIN ENLERÄ°
LÄ°SANS Ä°ÅžLEMLERÄ°NDE

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

ELMADAĞ GÜREŞİN OLDU!

ELMADAĞ GÜREŞİN OLDU!
Ankara Elmadağ Milli Takımlar Kamp Eğitim Merkezi, yapılan protokol ile Türkiye Güreş Federasyonu'na devredildi.
08.10.2013 / 15:14


Spor Genel MüdürlüÄŸü'ne baÄŸlı Ankara ElmadaÄŸ Milli Takımlar Kamp EÄŸitim Merkezi, yapılan protokol ile Türkiye GüreÅŸ Federasyonu'na devredildi.

GüreÅŸ Federasyonu Ä°stanbul'da bulunan Sarıyer Mersinli Ahmet Kamp EÄŸitim Merkezi'nden sonra, Ankara ElmadaÄŸ Milli Takımlar Kamp EÄŸitim Merkezi'ni Spor Genel MüdürlüÄŸü'nden devraldı. Taraflar arasında yapılan protokolün ardından tesislerdeki demirbaÅŸ sayımı sona erdi ve GüreÅŸ Federasyonu Kamp Merkezi'ni teslim aldı. Milli Takımlar Kamp EÄŸitim Merkezi'nden güreÅŸ dışında diÄŸer milli takımlar da yararlanabilecek.

GüreÅŸ Federasyonu BaÅŸkanı Hamza Yerlikaya, ''Bu merkezi GüreÅŸ camiamıza kazandırmanın mutluluÄŸunu yaşıyoruz'' diyerek ÅŸöyle konuÅŸtu:

"BaÅŸbakanımız'a, Spor Bakanımız'a ve Spor Genel Müdürümüze katkılarından dolayı teÅŸekkür ediyoruz. Tarihte ilk defa deplasmanlı ligi baÅŸlattık. Uzun yıllardır lig bir günde bitiyordu. Artık Türk güreÅŸi bu tesislerde 2016 ve 2020 olimpiyatlarına katılacak sporcuları yetiÅŸtirecek. Milli takımlarımızı otel köÅŸelerinden kurtarmanın mutluluÄŸunu yaşıyoruz''.


Bu haber toplam 1116 defa okundu
YAZARLAR

PageRank Checker GÜREŞ HABERLERİNİN MERKEZİNDESİNİZ REKLAM VE TANITIMLARINIZ İÇİN İLETİŞİME GEÇİN TÜRKİYE CANIM FEDA