25 Haziran 2017 Pazar
2015 FAALİYET PROGRAMI
2013 YILIN ENLERİ
LİSANS İŞLEMLERİNDE

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

ELMADAĞ GÜREŞİN OLDU!

ELMADAĞ GÜREŞİN OLDU!
Ankara Elmadağ Milli Takımlar Kamp Eğitim Merkezi, yapılan protokol ile Türkiye Güreş Federasyonu'na devredildi.
08.10.2013 / 15:14


Spor Genel Müdürlüğü'ne bağlı Ankara Elmadağ Milli Takımlar Kamp Eğitim Merkezi, yapılan protokol ile Türkiye Güreş Federasyonu'na devredildi.

Güreş Federasyonu İstanbul'da bulunan Sarıyer Mersinli Ahmet Kamp Eğitim Merkezi'nden sonra, Ankara Elmadağ Milli Takımlar Kamp Eğitim Merkezi'ni Spor Genel Müdürlüğü'nden devraldı. Taraflar arasında yapılan protokolün ardından tesislerdeki demirbaş sayımı sona erdi ve Güreş Federasyonu Kamp Merkezi'ni teslim aldı. Milli Takımlar Kamp Eğitim Merkezi'nden güreş dışında diğer milli takımlar da yararlanabilecek.

Güreş Federasyonu Başkanı Hamza Yerlikaya, ''Bu merkezi Güreş camiamıza kazandırmanın mutluluğunu yaşıyoruz'' diyerek şöyle konuştu:

"Başbakanımız'a, Spor Bakanımız'a ve Spor Genel Müdürümüze katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz. Tarihte ilk defa deplasmanlı ligi başlattık. Uzun yıllardır lig bir günde bitiyordu. Artık Türk güreşi bu tesislerde 2016 ve 2020 olimpiyatlarına katılacak sporcuları yetiştirecek. Milli takımlarımızı otel köşelerinden kurtarmanın mutluluğunu yaşıyoruz''.


Bu haber toplam 1077 defa okundu
YAZARLAR

PageRank Checker GÜREŞ HABERLERİNİN MERKEZİNDESİNİZ REKLAM VE TANITIMLARINIZ İÇİN İLETİŞİME GEÇİN TÜRKİYE CANIM FEDA