2015 FAALÄ°YET PROGRAMI
2013 YILIN ENLERÄ°
LÄ°SANS Ä°ÅžLEMLERÄ°NDE

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

SEÇKİN BAŞKAN YÖNETİMDEN AYRILDI

SEÇKİN BAŞKAN YÖNETİMDEN AYRILDI
Saruhan: Hamza YERLİKAYA ile yaptığımız değerlendirme neticesinde görevlerimden 28 Kasım 2013 tarihi itibariyle ayrılmış bulunmaktayım.
03.12.2013 / 14:11


Türkiye GüreÅŸ Federasyonu BaÅŸkan Vekili, Grekoromenden Sorumlu AsbaÅŸkanlık ile Yönetim Kurulu Üyesi olan Seçkin Saruhan Sosyal medya'da yapmış olduÄŸu açıklama ile görevinden ayrıldığını belirtti.

Ä°ÅŸte o mesaj: 

DeÄŸerli GüreÅŸ Ailesi; Türkiye GüreÅŸ Federasyonu BaÅŸkanlığındaki bir yıllık görev sürem boyunca; ilk altı ay içerisinde elimden geleni yaparak, camiamıza katkı vermeye ve büyük bir sevdayla baÄŸlı olduÄŸum Ata Sporu’na her zaman olduÄŸu gibi hizmet etmeye gayret ettim. Ancak; ikinci altı aylık zaman diliminde, Mayıs ayında TSK Spor Gücü Komutanı olarak yapılan yeni görevlendirmem nedeniyle, artan mesuliyetlerim ile iÅŸ yoÄŸunluÄŸumdan dolayı, haliyle gerektiÄŸi gibi ve ÅŸahsımın iÅŸ disiplini anlayışıma göre federasyon faaliyetleriyle yeteri kadar ilgilenemedim. Takdir edersiniz ki; TSK Spor Gücü gibi çok deÄŸerli bir Ocak’ta, Türk Sporu’na hizmet etmek göreviyle taltif edilmiÅŸ olmak, ÅŸahsımın yanında siz dostlarıma da gurur vesilesidir ve ÅŸu an itibariyle öncelikli vazifemdir. Asli vazifemi layıkıyla icra etmek de, benim için onur meselesidir. Bu kapsamda; GüreÅŸ Federasyonu BaÅŸkanımız Sayın Hamza YERLÄ°KAYA ile yaptığımız deÄŸerlendirme neticesinde ve müÅŸterek olarak verdiÄŸimiz karar doÄŸrultusunda, BaÅŸkan VekilliÄŸi, Grekoromenden Sorumlu AsbaÅŸkanlık ile Yönetim Kurulu ÜyeliÄŸi görevlerimden 28 Kasım 2013 tarihi itibariyle ayrılmış bulunmaktayım. Büyük Ailenin, Kıymetli Fertleri; Elbette ki; bundan sonraki süreçte de, her ortamda ve ÅŸartta; gönül bağıyla ve sonuna kadar sadakatle, Allah’ın izniyle Türk Sporu ile Ata Sporumuz’a hizmet etmeye devam edeceÄŸim. Bundan sonraki mesailerinde; Federasyon BaÅŸkanımız ile TGF Yönetim Kurulu’na, federasyon kurullarında görevli büyüklerim ve arkadaÅŸlarıma, Milli Takımlarımız ile kulüplerimizin çok kıymetli sporcu ve antrenörleri ile diÄŸer çalışanlarına, hakemlerimize ve TGF’nin emektar görevlilerine baÅŸarılar ve hayırlı vazifeler dilerim. GüreÅŸ Ailesi’ne saygıyla duyurulur.


Bu haber toplam 2537 defa okundu
YORUMLAR
mehmet macit: 
"Ata sporumuz emek ister."
Ata sporumuz güreşe gerçekten hem serbest stilde hem grekoremen stilde hem abilik hem babalik hemde hocalik yapan Seçkin SARUHAN hocamiza ne kadar teşekkür etse bütün güreş camiasi az kalir gerçekten bu işe emek veren ve sahip çikan hocamiza komutaniza verdigi karardan dolayi saygi duymamiz gerekir.Güreşe verecegi hizmetler devam edecegine adim gibi eminim.
03.12.2013 / 15:44
YAZARLAR

PageRank Checker GÜREŞ HABERLERİNİN MERKEZİNDESİNİZ REKLAM VE TANITIMLARINIZ İÇİN İLETİŞİME GEÇİN TÜRKİYE CANIM FEDA