25 Haziran 2017 Pazar
2015 FAALİYET PROGRAMI
2013 YILIN ENLERİ
LİSANS İŞLEMLERİNDE

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

SEÇKİN BAŞKAN YÖNETİMDEN AYRILDI

SEÇKİN BAŞKAN YÖNETİMDEN AYRILDI
Saruhan: Hamza YERLİKAYA ile yaptığımız değerlendirme neticesinde görevlerimden 28 Kasım 2013 tarihi itibariyle ayrılmış bulunmaktayım.
03.12.2013 / 14:11


Türkiye Güreş Federasyonu Başkan Vekili, Grekoromenden Sorumlu Asbaşkanlık ile Yönetim Kurulu Üyesi olan Seçkin Saruhan Sosyal medya'da yapmış olduğu açıklama ile görevinden ayrıldığını belirtti.

İşte o mesaj: 

Değerli Güreş Ailesi; Türkiye Güreş Federasyonu Başkanlığındaki bir yıllık görev sürem boyunca; ilk altı ay içerisinde elimden geleni yaparak, camiamıza katkı vermeye ve büyük bir sevdayla bağlı olduğum Ata Sporu’na her zaman olduğu gibi hizmet etmeye gayret ettim. Ancak; ikinci altı aylık zaman diliminde, Mayıs ayında TSK Spor Gücü Komutanı olarak yapılan yeni görevlendirmem nedeniyle, artan mesuliyetlerim ile iş yoğunluğumdan dolayı, haliyle gerektiği gibi ve şahsımın iş disiplini anlayışıma göre federasyon faaliyetleriyle yeteri kadar ilgilenemedim. Takdir edersiniz ki; TSK Spor Gücü gibi çok değerli bir Ocak’ta, Türk Sporu’na hizmet etmek göreviyle taltif edilmiş olmak, şahsımın yanında siz dostlarıma da gurur vesilesidir ve şu an itibariyle öncelikli vazifemdir. Asli vazifemi layıkıyla icra etmek de, benim için onur meselesidir. Bu kapsamda; Güreş Federasyonu Başkanımız Sayın Hamza YERLİKAYA ile yaptığımız değerlendirme neticesinde ve müşterek olarak verdiğimiz karar doğrultusunda, Başkan Vekilliği, Grekoromenden Sorumlu Asbaşkanlık ile Yönetim Kurulu Üyeliği görevlerimden 28 Kasım 2013 tarihi itibariyle ayrılmış bulunmaktayım. Büyük Ailenin, Kıymetli Fertleri; Elbette ki; bundan sonraki süreçte de, her ortamda ve şartta; gönül bağıyla ve sonuna kadar sadakatle, Allah’ın izniyle Türk Sporu ile Ata Sporumuz’a hizmet etmeye devam edeceğim. Bundan sonraki mesailerinde; Federasyon Başkanımız ile TGF Yönetim Kurulu’na, federasyon kurullarında görevli büyüklerim ve arkadaşlarıma, Milli Takımlarımız ile kulüplerimizin çok kıymetli sporcu ve antrenörleri ile diğer çalışanlarına, hakemlerimize ve TGF’nin emektar görevlilerine başarılar ve hayırlı vazifeler dilerim. Güreş Ailesi’ne saygıyla duyurulur.


Bu haber toplam 2468 defa okundu
YORUMLAR
mehmet macit: 
"Ata sporumuz emek ister."
Ata sporumuz güreşe gerçekten hem serbest stilde hem grekoremen stilde hem abilik hem babalik hemde hocalik yapan Seçkin SARUHAN hocamiza ne kadar teşekkür etse bütün güreş camiasi az kalir gerçekten bu işe emek veren ve sahip çikan hocamiza komutaniza verdigi karardan dolayi saygi duymamiz gerekir.Güreşe verecegi hizmetler devam edecegine adim gibi eminim.
03.12.2013 / 15:44
YAZARLAR

PageRank Checker GÜREŞ HABERLERİNİN MERKEZİNDESİNİZ REKLAM VE TANITIMLARINIZ İÇİN İLETİŞİME GEÇİN TÜRKİYE CANIM FEDA