2015 FAALÄ°YET PROGRAMI
2013 YILIN ENLERÄ°
LÄ°SANS Ä°ÅžLEMLERÄ°NDE

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Ä°SMET ATLI'YI SEVENLERÄ° YANLIZ BIRAKMIYOR!

Ä°SMET ATLI'YI SEVENLERÄ° YANLIZ BIRAKMIYOR!
Adana Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fazlı Bayram Hadi, Kozan Devlet Hastanesi’nde tedavisi süren Dünya ve Olimpiyat Şampiyonu Güreşçi İsmet Atlı’yı ziyaret etti.
11.02.2014 / 23:14


Adana Gençlik Hizmetleri ve Spor Ä°l Müdürü Fazlı Bayram Hadi, Kozan Devlet Hastanesi’nde tedavisi süren Dünya ve Olimpiyat Åžampiyonu GüreÅŸçi Ä°smet Atlı’yı ziyaret etti.

Hadi, beraberinde Türk GüreÅŸ Vakfı Adana Åžube BaÅŸkanı Ä°lyas Karabulut ile GüreÅŸ Federasyonu Ä°l Temsilcisi Yusuf Ä°nce ile birlikte Kozan Devlet Hastanesi BaÅŸhekimi Uzman Doktor Mete Sabri Güngören ile yakınlarından saÄŸlığı hakkında bilgi aldı.

“ÅžUURU AÇIK, DEÄžERLERÄ°NDE DÜZELME VAR”

Kozan Devlet Hastanesi BaÅŸhekimi Uzman Dr Mete Sabri Güngören, Ä°smet Atlı’nın 5 Åžubat ÇarÅŸamba günü hastaneye getirildiÄŸini ifade ederek ÅŸöyle konuÅŸtu:

“Ä°smet Atlı, 5 Åžubat ÇarÅŸamba günü kötüleÅŸince hastaneye getirildi. Ama ÅŸu anda ÅŸuuru açık. Gerekli müdahalemizi yaptık. YoÄŸun bakım bünyesinde tek yataklı odaya aldık. DeÄŸerleri geldiÄŸi güne oranla düzelme gösteriyor. HemÅŸerimizin ve Milli gururumuz Ä°smet Atlı’nın tedavisini en uygun ÅŸekilde yapıyoruz. Nöroloji, Dahiliye ve Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı hekimlerimiz tarafından en üst seviyede tıbbi tedavisine devam edilmektedir.”

“SPOR AÄ°LESÄ° VE SEVENLERÄ° DUALARINI EKSÄ°K ETMESÄ°N”

Ä°smet Atlı’yı ziyaretinin ardından konuÅŸan Ä°l Spor Müdürü Hadi, sürekli doktorlar ve yakınlarından bilgi aldığını belirterek, ÅŸöyle devam etti:

“Ä°smet Atlı, kentimiz ve ülkemiz için sporda saÄŸladığı baÅŸarılarla önemli bir deÄŸerdir. Onunla iftihar ediyor ve gurur duyuyoruz. Kentimizin ve ülkemizin tanıtımına ve sporuna büyük katkısı olan duayen güreÅŸçi Ä°smet Atlı’nın saÄŸlığıyla yakından ilgileniyoruz. 5 gündür yoÄŸun bakımda tedavisi süren Ä°smet Atlı’yı Türk GüreÅŸ Vakfı Adana Åžube BaÅŸkanı Ä°lyas Karabulut ile Ä°l Temsilcisi Yusuf Ä°nce ile sürekli takip ediyoruz. Bunun yanı sıra ailesi ve yakınlarıyla da saÄŸlığı hakkında bilgi alıyoruz. DileÄŸimiz, Ä°smet Atlı’nın saÄŸlığına kavuÅŸmasıdır. Spor ailesi ve sevenleri dualarını eksik etmesinler.”

“HAMZA YERLÄ°KAYA’DA SÜREKLÄ° BÄ°LGÄ° ALIYOR”

Hadi, GüreÅŸ EÄŸitim Merkezi’ne Ä°smet Atlı’nın adının verildiÄŸini anımsatarak, “Merkezde kalan antrenör ve öÄŸrenciler de Ä°smet Atlı’nın durumunu merak ediyorlar. Onlara da saÄŸlığıyla ilgili bilgi aktaracağız. Ä°smet Atlı’nın hizmetini ve Türk sporuna katkılarını asla ödeyemeyiz” diye konuÅŸtu.Bu arada, AK Parti Adana Milletvekili ve TBMM SaÄŸlık Komisyonu BaÅŸkanı Prof. Dr. Necdet Ünüvar, Türkiye GüreÅŸ Federasyonu BaÅŸkanı Olimpiyat Åžampiyonu Asrın GüreÅŸçisi Hamza Yerlikaya, Türk GüreÅŸ Vakfı BaÅŸkanı, eski Dünya ve Olimpiyat Åžampiyonu Ahmet Ayık’ın da Ä°smet Atlı’nın saÄŸlığıyla ilgili yakından ilgilendikleri de öÄŸrenildi.AA


Bu haber toplam 1001 defa okundu
YAZARLAR

PageRank Checker GÜREŞ HABERLERİNİN MERKEZİNDESİNİZ REKLAM VE TANITIMLARINIZ İÇİN İLETİŞİME GEÇİN TÜRKİYE CANIM FEDA