2015 FAALİYET PROGRAMI
2013 YILIN ENLERİ
LİSANS İŞLEMLERİNDE

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

İSMET ATLI'YI SEVENLERİ YANLIZ BIRAKMIYOR!

İSMET ATLI'YI SEVENLERİ YANLIZ BIRAKMIYOR!
Adana Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fazlı Bayram Hadi, Kozan Devlet Hastanesi’nde tedavisi süren Dünya ve Olimpiyat Şampiyonu Güreşçi İsmet Atlı’yı ziyaret etti.
11.02.2014 / 23:14


Adana Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fazlı Bayram Hadi, Kozan Devlet Hastanesi’nde tedavisi süren Dünya ve Olimpiyat Şampiyonu Güreşçi İsmet Atlı’yı ziyaret etti.

Hadi, beraberinde Türk Güreş Vakfı Adana Şube Başkanı İlyas Karabulut ile Güreş Federasyonu İl Temsilcisi Yusuf İnce ile birlikte Kozan Devlet Hastanesi Başhekimi Uzman Doktor Mete Sabri Güngören ile yakınlarından sağlığı hakkında bilgi aldı.

“ŞUURU AÇIK, DEĞERLERİNDE DÜZELME VAR”

Kozan Devlet Hastanesi Başhekimi Uzman Dr Mete Sabri Güngören, İsmet Atlı’nın 5 Şubat Çarşamba günü hastaneye getirildiğini ifade ederek şöyle konuştu:

“İsmet Atlı, 5 Şubat Çarşamba günü kötüleşince hastaneye getirildi. Ama şu anda şuuru açık. Gerekli müdahalemizi yaptık. Yoğun bakım bünyesinde tek yataklı odaya aldık. Değerleri geldiği güne oranla düzelme gösteriyor. Hemşerimizin ve Milli gururumuz İsmet Atlı’nın tedavisini en uygun şekilde yapıyoruz. Nöroloji, Dahiliye ve Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı hekimlerimiz tarafından en üst seviyede tıbbi tedavisine devam edilmektedir.”

“SPOR AİLESİ VE SEVENLERİ DUALARINI EKSİK ETMESİN”

İsmet Atlı’yı ziyaretinin ardından konuşan İl Spor Müdürü Hadi, sürekli doktorlar ve yakınlarından bilgi aldığını belirterek, şöyle devam etti:

“İsmet Atlı, kentimiz ve ülkemiz için sporda sağladığı başarılarla önemli bir değerdir. Onunla iftihar ediyor ve gurur duyuyoruz. Kentimizin ve ülkemizin tanıtımına ve sporuna büyük katkısı olan duayen güreşçi İsmet Atlı’nın sağlığıyla yakından ilgileniyoruz. 5 gündür yoğun bakımda tedavisi süren İsmet Atlı’yı Türk Güreş Vakfı Adana Şube Başkanı İlyas Karabulut ile İl Temsilcisi Yusuf İnce ile sürekli takip ediyoruz. Bunun yanı sıra ailesi ve yakınlarıyla da sağlığı hakkında bilgi alıyoruz. Dileğimiz, İsmet Atlı’nın sağlığına kavuşmasıdır. Spor ailesi ve sevenleri dualarını eksik etmesinler.”

“HAMZA YERLİKAYA’DA SÜREKLİ BİLGİ ALIYOR”

Hadi, Güreş Eğitim Merkezi’ne İsmet Atlı’nın adının verildiğini anımsatarak, “Merkezde kalan antrenör ve öğrenciler de İsmet Atlı’nın durumunu merak ediyorlar. Onlara da sağlığıyla ilgili bilgi aktaracağız. İsmet Atlı’nın hizmetini ve Türk sporuna katkılarını asla ödeyemeyiz” diye konuştu.Bu arada, AK Parti Adana Milletvekili ve TBMM Sağlık Komisyonu Başkanı Prof. Dr. Necdet Ünüvar, Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Olimpiyat Şampiyonu Asrın Güreşçisi Hamza Yerlikaya, Türk Güreş Vakfı Başkanı, eski Dünya ve Olimpiyat Şampiyonu Ahmet Ayık’ın da İsmet Atlı’nın sağlığıyla ilgili yakından ilgilendikleri de öğrenildi.AA


Bu haber toplam 963 defa okundu
YAZARLAR

PageRank Checker GÜREŞ HABERLERİNİN MERKEZİNDESİNİZ REKLAM VE TANITIMLARINIZ İÇİN İLETİŞİME GEÇİN TÜRKİYE CANIM FEDA