2015 FAALİYET PROGRAMI
2013 YILIN ENLERİ
LİSANS İŞLEMLERİNDE

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

GREKOROMEN TAKIMIMIZ ROMANYA'DA

GREKOROMEN TAKIMIMIZ ROMANYA'DA
Büyük Dünya Güreş Şampiyonası’nın hazırlıklarını sürdüren A Milli Grekoromen Güreş Takımımız, bu hafta sonu Romanya’da mindere çıkacak.
26.07.2014 / 04:14


Eylül ayında Özbekistan’da düzenlenecek Büyük Dünya Güreş Şampiyonası’nın hazırlıklarını sürdüren A Milli Grekoromen Güreş Takımımız, bu hafta sonu Romanya’da mindere çıkacak.

A Milli Grekoromencilerimiz, uluslararası alanda yapılan özel turnuvalarda boy göstermeye devam ediyor.

25-27 Temmuz 2014 tarihleri arasında Romanya’nın Bucharest kentinde organize edilecek olan “Ion Cornianu & Ladislau Simon” Turnuvası’nda sahne alacak A Milli Grekoromencilerimiz, mücadele ettikleri sikletlerde kürsüde yer alarak Dünya Şampiyonası öncesinde moral bulmak istiyorlar.

59-66-71-75-80-85-98-130 kilo olmak üzere toplam 8 siklette yapılacak grekoromen stil müsabakalarında ter dökecek 10 milli güreşçimiz, Dünya Şampiyonası’na kısa bir süre kala prova niteliği taşıyan turnuvada üst seviyede performans sergileyerek altın madalya ile Türkiye’ye dönmeyi hedefliyorlar.

Genç ve tecrübeli sporcuların karışımından oluşan bir milli takımın Romanya’da mücadele edeceğini belirten Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Hamza Yerlikaya, milli mayolara sonuna kadar güvendiğini ve kendilerinden bol madalya beklediğini söyledi.

Romanya Güreş Federasyonu tarafından yapılacak Ion Carnianu & Ladislau Simon Turnuvası’nda Antrenör Serkan Özden yönetiminde ay-yıldızlı mayo ile mindere çıkacak sporcular şöyle:

“Fatih Üçüncü, Ayhan Karakuş, Atakan Yüksel, Abdulsamet Uğurlu, Yunus Özel, Şeref Tüfenk, Emrah Kuş, Selçuk Çebi, Kansu İldem, Metehan Başar”

"TGF"


Bu haber toplam 852 defa okundu
YAZARLAR

PageRank Checker GÜREŞ HABERLERİNİN MERKEZİNDESİNİZ REKLAM VE TANITIMLARINIZ İÇİN İLETİŞİME GEÇİN TÜRKİYE CANIM FEDA