2015 FAALÄ°YET PROGRAMI
2013 YILIN ENLERÄ°
LÄ°SANS Ä°ÅžLEMLERÄ°NDE

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

GREKOROMEN TAKIMIMIZ ROMANYA'DA

GREKOROMEN TAKIMIMIZ ROMANYA'DA
Büyük Dünya Güreş Şampiyonası’nın hazırlıklarını sürdüren A Milli Grekoromen Güreş Takımımız, bu hafta sonu Romanya’da mindere çıkacak.
26.07.2014 / 04:14


Eylül ayında Özbekistan’da düzenlenecek Büyük Dünya GüreÅŸ Åžampiyonası’nın hazırlıklarını sürdüren A Milli Grekoromen GüreÅŸ Takımımız, bu hafta sonu Romanya’da mindere çıkacak.

A Milli Grekoromencilerimiz, uluslararası alanda yapılan özel turnuvalarda boy göstermeye devam ediyor.

25-27 Temmuz 2014 tarihleri arasında Romanya’nın Bucharest kentinde organize edilecek olan “Ion Cornianu & Ladislau Simon” Turnuvası’nda sahne alacak A Milli Grekoromencilerimiz, mücadele ettikleri sikletlerde kürsüde yer alarak Dünya Åžampiyonası öncesinde moral bulmak istiyorlar.

59-66-71-75-80-85-98-130 kilo olmak üzere toplam 8 siklette yapılacak grekoromen stil müsabakalarında ter dökecek 10 milli güreÅŸçimiz, Dünya Åžampiyonası’na kısa bir süre kala prova niteliÄŸi taşıyan turnuvada üst seviyede performans sergileyerek altın madalya ile Türkiye’ye dönmeyi hedefliyorlar.

Genç ve tecrübeli sporcuların karışımından oluÅŸan bir milli takımın Romanya’da mücadele edeceÄŸini belirten Türkiye GüreÅŸ Federasyonu BaÅŸkanı Hamza Yerlikaya, milli mayolara sonuna kadar güvendiÄŸini ve kendilerinden bol madalya beklediÄŸini söyledi.

Romanya GüreÅŸ Federasyonu tarafından yapılacak Ion Carnianu & Ladislau Simon Turnuvası’nda Antrenör Serkan Özden yönetiminde ay-yıldızlı mayo ile mindere çıkacak sporcular ÅŸöyle:

“Fatih Üçüncü, Ayhan KarakuÅŸ, Atakan Yüksel, Abdulsamet UÄŸurlu, Yunus Özel, Åžeref Tüfenk, Emrah KuÅŸ, Selçuk Çebi, Kansu Ä°ldem, Metehan BaÅŸar”

"TGF"


Bu haber toplam 900 defa okundu
YAZARLAR

PageRank Checker GÜREŞ HABERLERİNİN MERKEZİNDESİNİZ REKLAM VE TANITIMLARINIZ İÇİN İLETİŞİME GEÇİN TÜRKİYE CANIM FEDA