27 Temmuz 2017 Perşembe
2015 FAALİYET PROGRAMI
2013 YILIN ENLERİ
LİSANS İŞLEMLERİNDE

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

GENÇ SERBEST TAKIMI HAZIR!

GENÇ SERBEST TAKIMI HAZIR!
Genç Erkekler Serbest Güreş Milli Takımımız, 5-10 Ağustos 2014 tarihleri arasında Hırvatistan’da gerçekleştirilecek Dünya Şampiyonasına hazır gidiyor.
01.08.2014 / 21:45


Polonya’da yapılan Avrupa Şampiyonası’nda takım klasmanında ilk sırada yer alarak uzun yıllar sonra tekrar tarih yazan Genç Erkekler Serbest Güreş Milli Takımımız, 5-10 Ağustos 2014 tarihleri arasında Hırvatistan’da gerçekleştirilecek Dünya Şampiyonası’nda da aynı başarıyı elde etmek istiyor.

Serbest stil genç milli güreşçiler, önümüzdeki hafta içerisinde Hırvatistan’ın başkenti Zagreb’de organize edilecek Dünya Şampiyonası’nda minderi titretmek için gün sayıyor.

Teknik Direktör Elvan Mert’in kontrolünde Elmadağ Kamp Eğitim Tesisleri’nde çalışmalarını sürdüren milli güreşçilerimiz, bütün sikletlerde kürsüye çıkarak kırılması güç bir rekorun altına imza atmayı hedefliyor.

Dünya Şampiyonası’nın hazırlıkları kapsamında antrenmanlarını Ankara’da yaptıklarını belirten Genç Erkekler Serbest Güreş Milli Takımı Teknik Direktörü Elvan Mert, sporcuların durumlarının gayet iyi olduğunu ve mantalite olarak bu önemli organizasyon öncesi kendilerini hazır hissettiklerini söyledi. Avrupa Şampiyonası’nda 1 altın, 1 gümüş ve 4 bronz madalya kazandıklarını hatırlatan tecrübeli teknik direktör Mert, Zagreb’ten en iyi sonuçlarla dönerek kendilerinden desteğini hiçbir zaman esirgemeyen federasyon başkanı Hamza Yerlikaya’yı da mahçup etmek istemediklerini sözlerine ekledi.

Gençler Dünya Güreş Şampiyonası’nda serbest stilde Ay-yıldızlı mayo ile mindere çıkacak sporcularımız ve kiloları şöyle:

“Emre Demircan (50), Barış Kaya (55), Mehmet Ali Daylak (60), Haydar Yavuz (66), Murat Ertürk (74), Fatih Erdin (84), Yusuf Can Zeybek (96), Yunus Emre Dede (120)”

Antrenörlerimiz: Tevfik Odabaşı, Yaşar Sifil, İbrahim Benekli, Ahmet Durna

Masör:  Suat Aksakal


Bu haber toplam 844 defa okundu
YAZARLAR

PageRank Checker GÜREŞ HABERLERİNİN MERKEZİNDESİNİZ REKLAM VE TANITIMLARINIZ İÇİN İLETİŞİME GEÇİN TÜRKİYE CANIM FEDA