23 Ağustos 2017 çarsamba
2015 FAALÄ°YET PROGRAMI
2013 YILIN ENLERÄ°
LÄ°SANS Ä°ÅžLEMLERÄ°NDE

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

DÖŞEMEALTINDA BALABAN GALİP!

DÖŞEMEALTINDA BALABAN GALİP!
Bu yıl dokuzuncusu düzenlenen Döşemealtı Nar Festivali Yağlı Güreşlerinde İsmail Balaban, finalde Hasan Cengiz'i yenerek başpehlivanlığı kazandı.
12.10.2014 / 21:12


Bu yıl dokuzuncusu düzenlenen DöÅŸemealtı Nar Festivali YaÄŸlı GüreÅŸlerinde Ä°smail Balaban, finalde Hasan Cengiz'i yenerek baÅŸpehlivanlığı kazandı.

DöÅŸemealtı Yeniköy Stadında düzenlenen 9. DöÅŸemealtı Nar Festivali YaÄŸlı GüreÅŸlerinde, güreÅŸ aÄŸalığına Tamer UÄŸurluel seçildi.GüreÅŸlerde baÅŸpehlivanlıkta Ä°smail Balaban, Recep Kara'yı elerken, Hasan Cengiz de Serhat Gökmen'i yenerek finale yükseldi. Finalde rakibine üstünlük saÄŸlayan Ä°smail Balaban 9. DöÅŸemealtı Nar Festivali YaÄŸlı GüreÅŸleri altın kemerini kazandı. BaÅŸ altı kategorisinde Mustafa Batu, büyük orta kategorisinde de Recep ÜstündaÄŸ birinci oldu.GüreÅŸlerinin tamamlanmasının ardından ödül töreni düzenledi.Müsabakaları, Türkiye GüreÅŸ Federasyonu BaÅŸkanı Hamza Yerlikaya, MuratpaÅŸa Belediye BaÅŸkanı Ümit Uysal, Konyaaltı Belediye BaÅŸkanı Muhittin Böcek ve milli güreÅŸçi Taha Akgül ile çok sayıda vatandaÅŸ izledi.

ajansspor


Bu haber toplam 719 defa okundu
YAZARLAR

PageRank Checker GÜREŞ HABERLERİNİN MERKEZİNDESİNİZ REKLAM VE TANITIMLARINIZ İÇİN İLETİŞİME GEÇİN TÜRKİYE CANIM FEDA