20 Ağustos 2017 Pazar
2015 FAALÄ°YET PROGRAMI
2013 YILIN ENLERÄ°
LÄ°SANS Ä°ÅžLEMLERÄ°NDE

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

BATMAN'DA ÇOŞKULU KARŞILAMA

BATMAN'DA ÇOŞKULU KARŞILAMA
Ermenistan’ın Erivan kentinde yapılan Dünya İşitme Engelliler Güreş Şampiyonası'nda 60 kilogramda dünya şampiyonu olan Batman Petrolsporlu Sinan Sadak Batman’da büyük bir coşkuyla karşılandı.
15.10.2014 / 23:17


Ermenistan’ın Erivan kentinde yapılan Dünya Ä°ÅŸitme Engelliler GüreÅŸ Åžampiyonası'nda 60 kilogramda dünya ÅŸampiyonu olan Batman Petrolsporlu Sinan Sadak Batman’da büyük bir coÅŸkuyla karşılandı.TPAO tesislerinde Petrolspor Kulüp BaÅŸkanı ve TPAO Bölge Müdür Gökhan Akın, Petrolspor yönetim kurulu, vatandaÅŸlar tarafından karşılanan dünya ÅŸampiyonu Sadak için kurban kesildi. Omuzlarda karşılanan Sadak, çok çalışıp inanarak dünya güreÅŸ ÅŸampiyonasına iyi hazırlandığını belirterek, "Åžampiyon olacağımı hissetmiÅŸtim. Åžampiyonluk yolunda bana büyük destek olan TPAO Genel Müdürü Besim ÅžiÅŸman baÅŸta olmak üzere, TPAO Batman Bölge Müdürü Gökhan Akın, Petrolspor yönetim kurulu ve bana inanarak büyük katkı sunan güreÅŸ hocalarıma teÅŸekkür ediyorum. Bu baÅŸarıyı tüm Batman ve bölge halkına armaÄŸan ediyorum. Önümüzdeki yıl Avrupa’da yapılacak olan Avrupa ÅŸampiyonasında milli takım forması altında Avrupa ÅŸampiyonu olmak istiyorum." dedi.AKIN, BÜYÜK BAÅžARILAR BÄ°ZLERÄ° BEKLÄ°YORBatman Petrolspor Kulüp BaÅŸkanı Gökhan Akın, "Altyapıdan yetiÅŸen sporcuların gösterdikleri performans bizleri bir hayli sevindirmiÅŸtir. Adeta sporcu fabrikası gibi çalışan takımlarımızın sporcularının her yönüyle bizleri temsiline ÅŸahitlik etmekteyiz. Sadece sporcu yetiÅŸtirmemekle beraber, insan odaklı çalışmaktayız. Bu da ahlaklı bir neslin spor sayesinde nerelere geldiÄŸinin en güzel örneÄŸidir. Petrolspor altyapısından yetiÅŸen sporcular ülke çapında elde ettikleri baÅŸarılar ile gözbebeklerimizdirler. BildiÄŸiniz gibi güreÅŸte Dünya ÅŸampiyonumuz bulunmakta. Yine Atletizm dalında Balkan ÅŸampiyonumuz takımımızda yer almaktadır. Batmanımız hazır olsun daha büyük baÅŸarılar bizleri beklemektedir." dedi.DÜNYA ÅžAMPÄ°YONU SPORCU ÖDÜLLENDÄ°RÄ°LDÄ°
Ermenistan'ın Erivan kentinde yapılan Dünya Ä°ÅŸitme Engelliler GüreÅŸ Åžampiyonası'nda dünya ÅŸampiyonu olan iÅŸitme engelli sporcu Selim Sadak, Vali Azmi Çelik’i makamında ziyaret etti. Ziyarette ÅŸampiyon sporcuya, TPAO Bölge Müdürü Gökhan Akın, TPAO yönetim kurulu üyeleri ve antrenörü eÅŸlik etti.Milli takım forması altında 60 kiloda Türkiye’yi temsil eden, Petrolsporlu Dünya Åžampiyonu güreÅŸçi Sadak ve beraberindekilerle bir süre sohbet eden Vali Çelik, ÅŸampiyon sporcuyu ve Petrolspor yöneticilerini tebrik ederek, baÅŸarılarının devamını diledi. Vali Çelik, sporcuya baÅŸarılarından dolayı altın hediye ederken, TPAO Bölge Müdürü Gökhan Akın, Vali Çelik’e petrolün simgesi olan, yerüstü pompası maketini takdim etti.

CÄ°HAN


Etiketler:
Bu haber toplam 1189 defa okundu
YAZARLAR

PageRank Checker GÜREŞ HABERLERİNİN MERKEZİNDESİNİZ REKLAM VE TANITIMLARINIZ İÇİN İLETİŞİME GEÇİN TÜRKİYE CANIM FEDA