2015 FAALÄ°YET PROGRAMI
2013 YILIN ENLERÄ°
LÄ°SANS Ä°ÅžLEMLERÄ°NDE

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

SELÇUK'A TEBRİKLER DEVAM EDİYOR

SELÇUK'A TEBRİKLER DEVAM EDİYOR
Dünya Güreş Şampiyonasında 3. olarak bronz madalyayı ülkesine getiren Milli Güreşçi Selçuk Çebi, Ortahisar Belediye Başkanı Av. Ahmet Metin Genç’i makamında ziyaret etti.
18.10.2014 / 15:10


Özbekistan’da düzenlenen Dünya GüreÅŸ Åžampiyonasında 3. olarak bronz madalyayı ülkesine getiren Milli GüreÅŸçi Selçuk Çebi, Ortahisar Belediye BaÅŸkanı Av. Ahmet Metin Genç’i makamında ziyaret etti.

Trabzon’un sporla iç içe bir ÅŸehir olduÄŸunu ifade eden Ortahisar Belediye BaÅŸkanı Av. Ahmet Metin Genç, “Dünya ÅŸampiyonasında derece yapan Trabzon’umuzun gururu Selçuk Çebi kardeÅŸimizi yürekten tebrik ediyorum. Kendisiyle bir kez daha gurur duyduk. Åžehrimiz sporla iç içe olan bir ÅŸehir. Biz istiyoruz ki hem bireysel sporlarda hem toplu sporlarda bütün branÅŸlarda buradaki alt yapıyı daha iyiye taşıyabilelim. Bütün sporcularımıza elimizden geldiÄŸince destek olalım. BaÅŸarı da bu ÅŸekilde geliyor” dedi.

Milli GüreÅŸçi Selçuk Çebi de konuÅŸmasında, “Hem ülkemizin hem de Trabzon’umuzun tanıtımı açısından en iyi ÅŸekilde hizmet vermeye çalışıyorum. Bundan sonra da hem ülkemize hem de Trabzon’umuza hizmet vermeye devam edeceÄŸim. Bizlere verdiÄŸi desteklerden dolayı Sayın Ortahisar Belediye BaÅŸkanımız Av. Ahmet Metin Genç’e de teÅŸekkür ederim” ifadelerini kullandı.

Ziyaretin sonunda Ortahisar Belediye BaÅŸkanı Av. Ahmet Metin Genç tarafından Milli GüreÅŸçi Selçuk Çebi’ye cumhuriyet altını hediye edildi.

Ä°HA


Bu haber toplam 776 defa okundu
YAZARLAR

PageRank Checker GÜREŞ HABERLERİNİN MERKEZİNDESİNİZ REKLAM VE TANITIMLARINIZ İÇİN İLETİŞİME GEÇİN TÜRKİYE CANIM FEDA