20 Ağustos 2017 Pazar
2015 FAALÄ°YET PROGRAMI
2013 YILIN ENLERÄ°
LÄ°SANS Ä°ÅžLEMLERÄ°NDE

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

ANTALYA'DA BAŞARILILAR ÖDÜLLENDİRİLDİ

ANTALYA'DA BAŞARILILAR ÖDÜLLENDİRİLDİ
Antalya Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, başarılı sporcuları cumhuriyet altını ile ödüllendirdi.
23.10.2014 / 23:07


Antalya Manavgat Belediye BaÅŸkanı Åžükrü Sözen, baÅŸarılı sporcuları cumhuriyet altını ile ödüllendirdi. Sözen, 49 kiloda Türkiye Åžampiyonu ve Bulgaristan'da yapılan Avrupa Åžampiyonası’nda bronz madalya alan bayan güreÅŸçi Sinem Çisem DoÄŸdu, Avrupa 3’üncüsü ve dünya ikincisi olan Antalyalı Milli GüreÅŸçi Yusuf Can Zeybek ve DöÅŸemealtı YaÄŸlı Pehlivan GüreÅŸleri’nde 3’üncü olan Serhat Gökmen’i ağırladı.

BaÅŸarılı güreÅŸçilere Manavgat Belediyesi GüreÅŸ Koordinatörü Abdullah Seçim de eÅŸlik etti. Sözen, sporcuları tebrik ederek her birine cumhuriyet altını taktı. Sözen, güreÅŸçilerden sonra 11 Ekim’de Burdur Bucak Belediyesi’nin katkılarıyla yapılan Muay Thai Avrupa Süper Lig Åžampiyonası’nda profesyonel galada 48 kiloda Bayanlar Åžampiyonu olan olarak kemerin sahibi olan Fatma Ä°layda Yuca’yı ağırladı.

Manavgat Duriye Duran Anadolu Lisesi 2’inci sınıf öÄŸrencisi Fatma Yuca’ya, AvÅŸar Spor Kulübü BaÅŸkanı Yasin AvÅŸar da eÅŸlik etti. Sporcuya cumhuriyet altınını hediye eden BaÅŸkan Sözen, baÅŸarısından dolayı Yuca’yı tebrik etti. GüreÅŸçilerin baÅŸarıları ile Manavgat’ı onurlandırdıklarını dile getiren BaÅŸkan Sözen, sporculardan daha büyük baÅŸarılara imza atmalarını istedi. CÄ°HAN

 


Bu haber toplam 871 defa okundu
YAZARLAR

PageRank Checker GÜREŞ HABERLERİNİN MERKEZİNDESİNİZ REKLAM VE TANITIMLARINIZ İÇİN İLETİŞİME GEÇİN TÜRKİYE CANIM FEDA