2015 FAALİYET PROGRAMI
2013 YILIN ENLERİ
LİSANS İŞLEMLERİNDE

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

ANTALYA'DA BAŞARILILAR ÖDÜLLENDİRİLDİ

ANTALYA'DA BAŞARILILAR ÖDÜLLENDİRİLDİ
Antalya Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, başarılı sporcuları cumhuriyet altını ile ödüllendirdi.
23.10.2014 / 23:07


Antalya Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, başarılı sporcuları cumhuriyet altını ile ödüllendirdi. Sözen, 49 kiloda Türkiye Şampiyonu ve Bulgaristan'da yapılan Avrupa Şampiyonası’nda bronz madalya alan bayan güreşçi Sinem Çisem Doğdu, Avrupa 3’üncüsü ve dünya ikincisi olan Antalyalı Milli Güreşçi Yusuf Can Zeybek ve Döşemealtı Yağlı Pehlivan Güreşleri’nde 3’üncü olan Serhat Gökmen’i ağırladı.

Başarılı güreşçilere Manavgat Belediyesi Güreş Koordinatörü Abdullah Seçim de eşlik etti. Sözen, sporcuları tebrik ederek her birine cumhuriyet altını taktı. Sözen, güreşçilerden sonra 11 Ekim’de Burdur Bucak Belediyesi’nin katkılarıyla yapılan Muay Thai Avrupa Süper Lig Şampiyonası’nda profesyonel galada 48 kiloda Bayanlar Şampiyonu olan olarak kemerin sahibi olan Fatma İlayda Yuca’yı ağırladı.

Manavgat Duriye Duran Anadolu Lisesi 2’inci sınıf öğrencisi Fatma Yuca’ya, Avşar Spor Kulübü Başkanı Yasin Avşar da eşlik etti. Sporcuya cumhuriyet altınını hediye eden Başkan Sözen, başarısından dolayı Yuca’yı tebrik etti. Güreşçilerin başarıları ile Manavgat’ı onurlandırdıklarını dile getiren Başkan Sözen, sporculardan daha büyük başarılara imza atmalarını istedi. CİHAN

 


Bu haber toplam 820 defa okundu
YAZARLAR

PageRank Checker GÜREŞ HABERLERİNİN MERKEZİNDESİNİZ REKLAM VE TANITIMLARINIZ İÇİN İLETİŞİME GEÇİN TÜRKİYE CANIM FEDA