2015 FAALİYET PROGRAMI
2013 YILIN ENLERİ
LİSANS İŞLEMLERİNDE

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

İBB GREKOROMEN 3. OLDU

İBB GREKOROMEN 3. OLDU
İstanbul Büyükşehir Belediyespor, İranda Yapılan Greko Romen Güreş Dünya Kulüpler kupasında üçüncü oldu.
06.12.2014 / 23:49


İstanbul Büyükşehir Belediyespor, İranda Yapılan Greko Romen Güreş Dünya Kulüpler kupasında üçüncü oldu.



Türkiye'yi temsil eden İstanbul Büyükşehir Belediyespor,  ilk gün sonunda Kübayı 5-3 , Ermenistanı 6-2 ve İranın temsilcisini 6-2 yenerek yarı finale yükseldi. Yarı Finalde Bir diğer İran temsilcisiyle karışıp mağlup olan güreşçilerimiz Çin ile 3.lük için yarıştı. Zorlu mücadeyi 8-0  kazanan İstanbul Büyükşehir Belediyesporlu güreşçiler takımlarını Dünya üçüncüsü yaptı.



 



Gençlik ve Spor Bakanımız Kılıç, Dünya Üçüncüsü Güreşçilerimizi Tebrik Etti



Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Dünya Şampiyon Kulüpler Kupası’nda bronz madalya kazanan İstanbul Büyükşehir Belediyesi Güreş Takımı için tebrik mesajı yayımladı.



Bakan Çağatay Kılıç’ın yayımladığı tebrik mesajı şöyle:



“İran’da organize edilen Dünya Şampiyon Kulüpler Kupası’nda önemli rakiplere karşı başarılı bir performans gösteren ve ülkemize bronz madalya ile dönen İstanbul Büyükşehir Belediyesi Güreş Takımı’nı kutluyorum. Güreşte son dönemde gerek milli takım gerekse kulüp bazında elde ettiğimiz başarılar, umarım gelecekte de kazanılacak büyük başarıların habercisi olur. Sporcularımızı ve onların başarısında emeği geçen herkesi kutluyor ve teşekkür ediyorum.”



 



 



For English

Abadan City, IRAN (December 6) -- Iranian squad Pastor Andimeshk took the Greco-Roman Wrestling Club World Championships this week, defeating Russian team Samurgashev in the final match of dual team tournament. .

Led by 2011 World Champion Saeid ABDEVALI, Pastor Andimeshk won six of eight bouts in the final match against Samurgashev. The Russian team had plenty of talent, with 2014 world champion Chingiz LABAZANOV, 2014 silver medallist Evgeny SALEEV and former Olympic champion Aleksei MISHIN all wrestling in the final match.

Pastor Andimeshk received $25,000 for first place, while Samurgashev earned $15000 for their runner-up performance.

The Turkish squad Istanbul Buyuk Shehir beat China Wrestling Union for third place and earned $10,000 in prize money. Olympic and world medallist Riza KAYAALP (130kg) highlighted the Turkish side’s performance winning all of his bouts.

A total of 16 teams competed in four groups and the best teams from each group qualified for the semifinals.

In the semifinals, Pastor Andimeshk (IRI) defeated Istanbul Buyuk Shehir (TUR) and Samurgashev (RUS) downed China Wrestling Union (CHN).

Final Team Standings

1- Pastor Andimeshk (IRI)

2- Samurgashev Russia (RUS)

3- Istanbul Buyuk Shehir (TUR)

4- China Wrestling Union (CHN)

5- Arvand Abadan (IRI)

6- Hafte Tir Tehran (IRI)

7- Belarus Arcope (BLR)

8- Saba Qom (IRI)

9- Cerro Pelado (CUB)

10- French Marosh Hungary (HUN)

Final Match

Pastor Andimeshk (IRI) 26 – Samurgashev (RUS) 9

59kg: Saman ABDEVALI (IRI) df. Artur SULEYMANOV (RUS) by FALL

66kg: Mahdi ZEYDVAND (IRI) df. Aleksei KIANKIN (RUS), 7-4

71kg: Chingiz LABAZANOV (RUS) df. Ramin TAHERI (IRI), 3-1

75kg: Saeid ABDEVALI (IRI) df. Ruslan ISAKOV (RUS) by FALL

80kg: Evgeny SALEEV (RUS) df. Mahdi HODAEI (IRI), 2-1

85kg: Davoud ABEDINZADEH (IRI) df. Aleksei MISHIN (RUS), 1-1

98kg: Mostafa SALEHIZADEH (IRI) df. Islam MAGOMEDOV (RUS), 4-2

130kg: Behnam MEHDIZADEH (IRI) df. Vasilii PARSHIN (RUS) by FALL

Third place match

Istanbul Buyuk Shehir (TUR) 26 - China Wrestling Union (CHN) 4

59kg: Mustafa SAGLAM (TUR) df. Tian QI YE (CHN) by TF, 10-2

66kg: Atakan YÜKSEL (TUR) df. Zhang GAO QUAN (CHN), 4-0

71kg: Yunus ÖZEL (TUR) df. Zheng PAN (CHN), 1-0

75kg: Seref TUFENK (TUR) df. Chen WEI WEI (CHN), 2-0

80kg: Selcuk ÇEBİ (TUR) df. Aishan AISHA (CHN), 1-1

85kg: Metehan BASAR (TUR) df. Peng FEI (CHN), 5-1

98kg: Cenk İLDEM (TUR) df. Xiao DI (CHN), 1-1

130kg: Riza KAYAALP (TUR) df. Meng QIANG (CHN) by TF, 9-1

Fifth place match

Arvand Abadan (IRI) 26 - Hafte Tir Tehran (IRI) 12

59kg: Mosayeb AKBARI (Tehran) df. Abdolmohammad PAPI (Abadan) by forfeit

66kg: Mohammad Ali GERAEI (Tehran) df. Amin SOURI (Abadan) by forfeit

71kg: Rasoul GARMSIRI (Abadan) df. Boroumand ASLAN (Tehran) by FALL

75kg: Payam BOYERI (Abadan) df. Vahid BABAEI JAFARI (Tehran) by FALL

80kg: Ali SHARIFI (Abadan) df. Yousef AKHBARI (Tehran), 6-1

85kg: Masoud MORADI (Abadan) df. Mahdi FALLAH (Tehran) by FALL

98kg: Mohammadreza AKBARI (Abadan) df. Samad KAZEMI (Tehran) by TF, 9-1

130kg: Amir GHASEMI MONJAZI (Abadan) df. Arman NAZARI (Tehran) by TF, 8-0

Seventh Place Match

Belarus Arcope (BLR) 25 - Saba Qom (IRI) 13

59kg: Shirzad BEHESHTI TALA (IRI) df. Elbek TAZHYIEU (BLR), 3-2

66kg: Abouzar NOURZADEH (IRI) df. Vladislav TITOV (BLR) by FALL

71kg: Timur BERDYIEV (BLR) df. Abbas MOHEBTASH (IRI) by TF, 8-0

75kg: Mahdi EBRAHIM (IRI) df. Aliksandr DZEMYANOVICH (BLR) by FALL

80kg: Viktar SASUNOUSKI (BLR) df. Ali ZINATI REFAH (IRI) by FALL

85kg: Mikalai STADUB (BLR) df. Saman AZIZI (IRI) by FALL

98kg: Siarhei STARADUB (BLR) df. Ali ALIYARI (IRI) by forfeit

130kg: Ioseb CHUGOSHVILI (BLR) df. Abbas NOURI (IRI) by forfeit

Ninth place match

Cuba Cerro pelado (CUB) 32 - Hungary French Marosh (HUN) 1

59kg: Javier MUMENIGO (CUB) df. Bence KOVÁCS (HUN) by TF, 8-0

66kg: Hanser Lenier MEOQUE LUGONES (CUB) df. Máté KRASZN (HUN) by TF, 13-3

71kg: Yosvanys Pena FLORES (CUB) df. Zoltán SZAKOLCI (HUN) by TF, 8-0

75kg: Julio Yusniel B. MENDOZA (CUB) df. Zsolt Dr. KUN RENATO (HUN) by FALL

80kg: Alan Ernesto GARCIA (CUB) df. Gábor MADARASI (HUN) by TF, 9-0

85kg: Gilberto HERRERA (CUB) df. Erik SZILVÁSSY (HUN) by TF, 8-0

98kg: Yasmani Daniel CABRERA (CUB) df. Zsolt TOROK (HUN) by TF, 8-0

130kg: Oscar PINO (CUB) df. Mihály DEÁK-BÁRDOS (HUN), 4-0

Semifinal Results

Pastor Andimeshk (IRI) 18 - Istanbul Buyuk Shehir (TUR) 13

59kg: Saman ABDEVALI (IRI) df. Fatih UCUNCU (TUR), 2-0

66kg: Mahdi ZEYDVAND (IRI) df. Atakan YÜKSEL (TUR), 2-0

71kg: Ramin TAHERI (IRI) df. Yunus ÖZEL (TUR), 2-0

75kg: Saeid ABDEVALI (IRI) df. Emre KUS (TUR), 4-0

80kg: Selcuk ÇEBİ (TUR) df. Milad KHOSRAVI (IRI) by TF, 8-0

85kg: Davoud ABEDINZADEH (IRI) df. Kansu ILDEM (TUR) by FALL

98kg: Cenk İLDEM (TUR) df. Mostafa SALEHIZADEH (IRI), 1-0

130kg: Riza KAYAALP (TUR) df. Behnam MEHDIZADEH (IRI) by forfeit

China Wrestling Union (CHN) 16 - Samurgashev (RUS) 19

59kg: Tian QI YE (CHN) df. Artur SULEYMANOV (RUS), 3-0

66kg: Aleksei KIANKIN (RUS) df. Zhang GAO QUAN (CHN), 5-2

71kg: Chingiz LABAZANOV (RUS) df. Zheng PAN (CHN) by FALL

75kg: Alexander CHEKHIRKIN (RUS) df. Chen WEI WEI (CHN), 7-2

80kg: Evgeny SALEEV (RUS) df. Aishan AISHA (CHN) by FALL

85kg: Peng FEI (CHN) df. Movsar DUGUCHIEV (RUS), by FALL

98kg: Islam MAGOMEDOV (RUS) df. Xiao DI (CHN), 7-4

130kg: Meng QIANG (CHN) df. Vasilii PARSHIN (RUS) by forfeit

Group Standings

Group A: 1- China Wrestling Union (CHN) 2- Saba Qom (IRI) 3- French Marosh Hungary (HUN) 4- Gomrok Sport Azerbaijan (AZE)

Group B: 1- Samurgashev Russia (RUS) 2- Arvand Abadan (IRI) 3- Al Misagh (IRQ) 4- Syria Arabic Army (SYR)

Group C: 1- Istanbul Buyuk Shehir (TUR) 2- Hafte Tir Tehran (IRI) 3- Cuba Cerro pelado (CUB) 4- Dinamo Armenia (ARM)

Group D: 1- Pastor Andimeshk (IRI) 2- Belarus Arcope (BLR) 3- SC Samson (UKR) 4- Kyrgyzstan Olympic Changes (KGZ)

Results

Group A

Round 1

Saba Qom (IRI) 25 – Hungary French Marosh (HUN) 8

59kg: Hamid ZARE (IRI) df. Bence KOVÁCS (HUN), 8-0

66kg: Máté KRASZN (HUN) df. Abouzar NOURZADEH (IRI), by FALL

71kg: Abbas MOHEBTASH (IRI) df. Zoltán SZAKOLCI (HUN) by TF, 8-0

75kg: Mahdi EBRAHIM (IRI) df. Zsolt Dr. KUN RENATO (HUN), 7-3

80kg: Ali ZINATI REFAH (IRI) df. Gábor MADARASI (HUN), 7-0

85kg: Saman AZIZI (IRI) df. Erik SZILVÁSSY (HUN) by TF, 9-0

98kg: Ali ALIYARI (IRI) df. Iván NÉMETH (HUN) by FALL

130kg: Mihály DEÁK-BÁRDOS (HUN) df. Abbas NOURI (IRI), 3-0

Gomrok Sport Azerbaijan (AZE) 10 – China Wrestling Union (CHN) 24

59kg: Tian QI YE (CHN) df. Ibrahim Nurullayev (AZE) by TF, 10-0

66kg: Zhang GAO QUAN (CHN) df. Rovshan Taghiyev (AZE), 7-4

71kg: Zheng PAN (CHN) df. Hajimurad Baghmanov (AZE)by TF, 10-1

75kg: Chen WEI WEI (CHN) df. Samran Nasibov (AZE) by TF, 10-0

80kg: Aishan AISHA (CHN) df. Eltun Vazirzade (AZE), 8-2

85 kg: Tural Dashdamirov (AZE) df. Peng FEI (CHN) by FALL

98kg: Xiao DI (CHN) df. Orkhan NURIYEV (AZE), 6-1

130kg: Meng QIANG (CHN) df. Alexis Rodriqes Valera (AZE), 2-1

Round 2

Saba Qom (IRI) 8 – China Wrestling Union (CHN) 22

59kg: Hamid ZARE (IRI) df. Li WEI (CHN), 7-1

66kg: Zhang GAO QUAN (CHN) df. Abouzar NOURZADEH (IRI), 3-0

71kg: Zheng PAN (CHN) df. Abbas MOHEBTASH (IRI), 7-0

75kg: Na JUN JIE (CHN) df. Mahdi EBRAHIMI (IRI), 6-6

80kg: Aishan AISHA (CHN) df. Ali ZINATI REFAH (IRI), 3-0

85 kg: Peng FEI (CHN) df. Saman AZIZI (IRI), 4-1

98kg: Xiao DI (CHN) df. Ali ALIYARI (IRI), 4-2

130kg: Meng QIANG (CHN) df. Abbas NOURI (IRI) by TF, 8-0

Hungary French Marosh (HUN) 26 - Gomrok Sport Azerbaijan (AZE) 8

59kg: Ibrahim Nurullayev (AZE) df. Bence KOVÁCS (HUN), 5-1

66kg: Asen YAMAMOTO df. Tural UMAYEV (AZE) by TF, 8-0

71kg: Zoltán SZAKOLCI (HUN) sd. Hajimurad Baghmanov (AZE) by TF, 10-2

75kg: Zsolt Dr. KUN RENATO (HUN) df. Samran Nasibov (AZE), 3-1

80kg: Gábor MADARASI (HUN) df. Eltun Vazirzade (AZE) by TF, 8-0

85kg: Tural Dashdamirov (AZE) df. Erik SZILVÁSSY (HUN) by TF, 9-0

98kg: Iván NÉMETH (HUN) df. Ali HASANOV (AZE) by FALL

130kg: Mihály DEÁK-BÁRDOS (HUN) df. Alexis Rodriqes Valera (AZE) by FALL

Round 3

Saba Qom (IRI) 19 - Gomrok Sport Azerbaijan (AZE) 14

59kg: Hamid ZARE (IRI) df. Ibrahim Nurullayev (AZE) by FALL

66kg: Rovshan Taghiyev (AZE) df. Abouzar NOURZADEH (IRI), by TF, 8-0

71kg: Abbas MOHEBTASH (IRI) df. Hajimurad Baghmanov (AZE), 6-5

75kg: Samran Nasibov (AZE) df. Mahdi EBRAHIM (IRI) by FALL

80kg: Ali ZINATI REFAH (IRI) df. Eltun Vazirzade (AZE) by TF, 9-1

85kg: Saman AZIZI (IRI) df. Tural Dashdamirov (AZE) by TF, 8-0

98kg: Orkhan NURIYEV (AZE) df. Ali ALIYARI (IRI), 4-0

130kg: Abbas NOURI (IRI) df. Alexis Rodriqes Valera (AZE), 1-0

Hungary French Marosh (HUN) 1 – China Wrestling Union (CHN) 32

59kg: Tian QI YE (CHN) df. Bence KOVÁCS (HUN) by TF, 8-0

66kg: Zhang GAO QUAN (CHN) df. Asen YAMAMOTO, 3-0

71kg: Zheng PAN (CHN) df. Zoltán SZAKOLCI (HUN) by TF, 8-0

75kg: Chen WEI WEI (CHN) df. Zsolt Dr. KUN RENATO (HUN) by TF, 8-0

80kg: Aishan AISHA (CHN) df. Gábor MADARASI (HUN), by FALL

85 kg: Peng FEI (CHN) df. Erik SZILVÁSSY (HUN) by FALL

98kg: Xiao DI (CHN) df. Zsolt TOROK (HUN), 3-2

130kg: Meng QIANG (CHN) df. Mihály DEÁK-BÁRDOS (HUN), 4-0

Group B

Round 1

Samurgashev (RUS) 15 – Arvand Abadan (IRI) 14

59kg: Abdolmohammad PAPI (IRI) df. Artur SULEYMANOV (RUS), 6-0

66kg: Amin SOURI (IRI) df. Aleksei KIANKIN (RUS), 4-2

71kg: Chingiz LABAZANOV (RUS) df. Rasoul GARMSIRI (IRI) by TF, 8-0

75kg: Payam BOYERI (IRI) df. Ruslan ISAKOV (RUS) by TF, 9-1

80kg: Evgeny SALEEV (RUS) df. Ali SHARIFI (IRI), 3-0

85kg: Habibollah AKHLAGHI (IRI) df. Aleksei MISHIN (RUS), 1-0

98kg: Islam MAGOMEDOV (RUS) df. Mohammadreza AKBARI (IRI), 3-0

130kg: Vasilii PARSHIN (RUS) df. Amir GHASEMI MONJAZI (IRI), 4-1

Al Misagh (IRQ) 16 winner – Syria Arabic Army (SYR) 16

59kg: Ali Mahdi YASIN (IRQ) df. Baker Al-HAYEK (SYR) by TF, 11-1

66kg: Ahmed Saleh FARD (IRQ) df. Ahmed NAJI (SYR) by TF, 9-1

71kg: Mohammed Khan SHAIKHOUNI (SYR) df. Ahmed ABDULJABBAR (IRQ) by TF, 10-1

75kg: Luay Qadoori HAMEED (IRQ) df. Abdullah Al- HAYEK (SYR), 2-0

80kg: Rateeb Al-HAYEK (SYR) df. Emad KARRAR (IRQ) by TF, 10-

85kg: Ali Majeed HAMEED (IRQ) df. Khalid MADHANA (SYR) ny TF, 8-0

98kg: Nozat Al- SALEEH (SYR) df. Ahmed Shalan ABDELHAKIM (IRQ), 3-1

130kg: Raja KURRAD (SYR) df. Ali Khalaf ATIA (IRQ) by TF, 8-0

Round 2

Arvand Abadan (IRI) 34 - Al Misagh (IRQ) 1

59kg: Abdolmohammad PAPI (IRI) df. Ali Mahdi YASIN (IRQ) by TF, 10-0

66kg: Amin SOURI (IRI) df. Ahmed Saleh FARD (IRQ), by FAL

71kg: Rasoul GARMSIRI (IRI) df. Ahmed ABDULJABBAR (IRQ) by FAL

75kg: Payam BOYERI (IRI) df. Luay Qadoori HAMEED (IRQ), by TF, 8-0

80kg: Ali SHARIFI (IRI) df. Emad KARRAR (IRQ) by TF, 9-0

85kg: Masoud MORADI (IRI) df. Ali Majeed HAMEED (IRQ), 6-5

98kg: Mohammadreza AKBARI (IRI) df. Ahmed Shalan ABDELHAKIM (IRQ) by TF, 10-0

130kg: Amir GHASEMI MONJAZI (IRI) df. Ali Khalaf ATIA (IRQ) by FALL

Samurgashev (RUS) 36 - Syria Arabic Army (SYR) 0

59kg: Artur SULEYMANOV (RUS) df. Baker Al-HAYEK (SYR) by FALL

66kg: Zaur KURMAGOMEDOV (RUS) df. Ahmed NAJI (SYR) by FALL

71kg: Yuri DENISOV (RUS) df. Mohammed Khan SHAIKHOUNI (SYR) by TF, 8-0

75kg: Alexander CHEKHIRKIN (RUS) df. Abdullah Al- HAYEK (SYR) by TF, 8-0

80kg: Ramazan ABACHARAEV (RUS) df. Rateeb Al-HAYEK (SYR) by TF, 9-0

85kg: Movsar DUGUCHIEV (RUS) df. Khalid MADHANA (SYR) by FALL

98kg: Islam MAGOMEDOV (RUS) df. Nozat Al- SALEEH (SYR) by TF, 8-0

130kg: Vasilii PARSHIN (RUS) df. Raja KURRAD (SYR) by FALL

Round 3

Arvand Abadan (IRI) 33 - Syria Arabic Army (SYR) 2

59kg: Abdolmohammad PAPI (IRI) df. Baker Al-HAYEK (SYR) by TF, 10-0

66kg: Amin SOURI (IRI) df. Ahmed NAJI (SYR) by TF, 8-0

71kg: Rasoul GARMSIRI (IRI) df. Mohammed Khan SHAIKHOUNI (SYR) by TF, 9-0

75kg: Payam BOYERI (IRI) df. Abdullah Al- HAYEK (SYR) by TF, 8-0

80kg: Ali SHARIFI (IRI) df. Rateeb Al-HAYEK (SYR) by FALL

85kg: Habibollah AKHLAGHI (IRI) df. Khalid MADHANA (SYR) by FALL

98kg: Namdar ASADI (IRI) df. Nozat Al- SALEEH (SYR), 7-

130kg: Amir GHASEMI MONJAZI (IRI) df. Raja KURRAD (SYR) by TF, 9-1

Samurgashev (RUS) 35 - Al Misagh (IRQ) 1

59kg: Artur SULEYMANOV (RUS) df. Ali Mahdi YASIN (IRQ) by TF, 8-0

66kg: Zaur KURMAGOMEDOV (RUS) df. Ahmed Saleh FARD (IRQ), 2-1

71kg: Yuri DENISOV (RUS) df. Ahmed ABDULJABBAR (IRQ) by FALL

75kg: Ruslan ISAKOV (RUS) df. Luay Qadoori HAMEED (IRQ) by TF, 9-0

80kg: Ramazan ABACHARAEV (RUS) df. Emad KARRAR (IRQ) by FALL

85kg: Movsar DUGUCHIEV (RUS) df. Ali Majeed HAMEED (IRQ) by FALL

98kg: Islam MAGOMEDOV (RUS) df. Ahmed Shalan ABDELHAKIM (IRQ) by FALL

130kg: Vasilii PARSHIN (RUS) df. Ali Khalaf ATIA (IRQ) by FALL

Group C

Round 1

Hafte Tir Tehran (IRI) 16 winner – Dinamo Armenia (ARM) 16

59kg: Mosayeb AKBARI (IRI) df. Gor NERSESYAN (ARM), 5-1

66kg: Hovhannes VARDERESHYAN (ARM) df. Mohammad Ali GERAEI (IRI) by TF, 8-0

71kg: Boroumand ASLAN (IRI) df. Armen MELIKYAN (ARM), 4-1

75kg: Ruben GHARIBYAN (ARM) df. Vahid BABAEI JAFARI (IRI), 3-2

80kg: Eduard SARGISYAN (ARM) df. YOUSEF AKHBARI (IRI), 7-1

85kg: Argishti ABGARYAN (ARM) df. Mehdi FALLAH (IRI) by TF, 8-

98kg: Samad KAZEMI (IRI) df. Karen ABGARYAN (ARM), 2-0

130kg: Mahdi NOURI (IRI) (winner) – no wrestler

Istanbul Buyuk Shehir (TUR) 22 – Cuba Cerro pelado (CUB) 10

59kg: Maykel Anache LAMOUTH (CUB) df. Mustafa SAĞLAM (TUR) by TF, 8-0

66kg: Hanser Lenier MEOQUE LUGONES (CUB) df. Atakan YÜKSEL (TUR), 8-1

71kg: Yunus ÖZEL (TUR) df. Yosvanys Pena FLORES (CUB) by FALL

75kg: Emrah KUŞ (TUR) df. Julio Yusniel B. MENDOZA (CUB), 3-0

80kg: Selcuk ÇEBİ (TUR) df. Alan Ernesto GARCIA (CUB), 2-0

85kg: Gilberto HERRERA (CUB) df. Metehan BAŞAR (TUR), 3-0

98kg: Cenk İLDEM (TUR) df. Yasmani Daniel CABRERA (CUB), 1-0

130kg: Riza KAYAALP (TUR) df. Oscar PINO (CUB) by FALL

Round 2

Hafte Tir Tehran (IRI) 16 - Cuba Cerro Pelado (CUB) 13

59kg: Mosayeb AKBARI (IRI) df. Javier MUMENIGO (CUB), 7-0

66kg: Hanser Lenier MEOQUE LUGONES (CUB) df. Mohammad Ali GERAEI (IRI), 13-7

71kg: Boroumand ASLAN (IRI) df. Yosvanys Pena FLORES (CUB), 3-1

75kg: Vahid BABAEI JAFARI (IRI) df. Julio Yusniel B. MENDOZA (CUB), 3-1

80kg: YOUSEF AKHBARI (IRI) df. Alan Ernesto GARCIA (CUB), 2-0

85kg: Gilberto HERRERA (CUB) df. Mehdi FALLAH (IRI) by FALL

98kg: Yasmani Daniel CABRERA (CUB) df. Samad KAZEMI (IRI), 3-0

130kg: Mahdi NOURI (IRI) df. Oscar PINO (CUB), 6-0

Dinamo Armenia (ARM) 10 - Istanbul Buyuk Shehir (TUR) 21

59kg: Fatih UCUNCU (TUR) df. Gor NERSESYAN (ARM), 3-0

66kg: Hovhannes VARDERESHYAN (ARM) df. Atakan YÜKSEL (TUR), 2-1

71kg: Yunus ÖZEL (TUR) df. Armen MELIKYAN (ARM), 5-2

75kg: Emrah KUŞ (TUR) df. Ruben GHARIBYAN (ARM), 5-0

80kg: Eduard SARGISYAN (ARM) df. Selcuk ÇEBİ (TUR)

85kg: Kansu ILDEM (TUR) df. Argishti ABGARYAN (ARM), 4-0

98kg: Cenk İLDEM (TUR) df. Karen ABGARYAN (ARM), 8-2

130kg: Atilla GUZEL (TUR) winner – no wrestler

Round 3

Hafte Tir Tehran (IRI) 8 - Istanbul Buyuk Shehir (TUR) 24

59kg: Fatih UCUNCU (TUR) df. Mosayeb AKBARI (IRI), 3-1

66kg: Mohammad Ali GERAEI (IRI) df. Atakan YÜKSEL (TUR), 6-4

71kg: Boroumand ASLAN (IRI) df. Yunus ÖZEL (TUR) by TF, 8-0

75kg: Seref TUFENK (TUR) df. Vahid BABAEI JAFARI (IRI), by FALL

80kg: Selcuk ÇEBİ (TUR) df. YOUSEF AKHBARI (IRI), by FALL

85kg: Metehan BAŞAR (TUR) df. Mehdi FALLAH (IRI) by TF, 9-0

98kg: Cenk İLDEM (TUR) df. Samad KAZEMI (IRI), 5-0

130kg: Riza KAYAALP (TUR) df. Mahdi NOURI (IRI), 7-0

Cuba Cerro Pelado (CUB) 26 - Dinamo Armenia (ARM) 8

59kg: Javier MUMENIGO (CUB) df. Gor NERSESYAN (ARM) by TF, 8-0

66kg: Hanser Lenier MEOQUE LUGONES (CUB) df. Hovhannes VARDERESHYAN (ARM) by FALL

71kg: Armen MELIKYAN (ARM) df. Yosvanys Pena FLORES (CUB), 1-0

75kg: Julio Yusniel B. MENDOZA (CUB) df. Ruben GHARIBYAN (ARM), 2-1

80kg: Eduard SARGISYAN (ARM) df. Alan Ernesto GARCIA (CUB), 2-1

85kg: Gilberto HERRERA (CUB) df. Argishti ABGARYAN (ARM) by TF, 9-0

98kg: Yasmani Daniel CABRERA (CUB) df. Karen ABGARYAN (ARM) by TF, 10-2

130kg: Oscar PINO (CUB) winner – no wrestler

Group D

Round 1

Pastor Andimeshk (IRI) 31 - SC Samson (UKR) 1

59kg: Saman ABDEVALI (IRI) df. Sergii STOROZHENKO (UKR) by TF, 8-0

66kg: Mahdi ZEYDVAND (IRI) df. Lenur TEMIROV (UKR), 7-

71kg: Ramin TAHERI (UKR) df. Edem SALIIEV (UKR) by TF, 8-0

75kg: Saeid ABDEVALI (IRI) df. Ruslan OLEKSENKO (UKR) by TF, 8-0

80kg: Mahdi HODAEI (IRI) df. Viacheslav ZVARYCH (UKR) by TF, 8-0

85kg: Davoud ABEDINZADEH (IRI) df. Iurii SHKRIUBA (UKR), 2-0

98kg: Mostafa SALEHIZADEH (IRI) df. Sergiy YEROSHKIN (UKR) by FALL

130kg: Masoud NEMATCHEKANI (IRI) df. Dmytro CHMYKHOV (UKR) by TF, 8-0

Kyrgyzstan Olympic Changes (KGZ) 5 – Belarus Arcope (BLR) 25

59kg: Soslan DAUROV (BLR) df. Oskonbai ABDUPATTAEV (KGZ), 9-4

66kg: Vladislav TITOV (BLR) df. Askar BEGALIEV (KGZ), 2-2

71kg: Timur BERDYIEU (BLR) df. Kairat TUGOLBAEV (KGZ) by TF, 12-3

75kg: Aliksandr DZEMYANOVICH (BLR) df. Samat CHONORALIEV (KGZ), 7-4

80kg: Bekzat MALAKANOV (KGZ) df. Pavel PAMINCHUK (BLR), 1-0

85kg: Mikalai STADUB (BLR) df. Abdulaziz ASHYMBEKOV (KGZ) by TF, 9-1

98kg: Siarhei STARADUB (BLR) df. Uzur DZHUZUPBEKOV (KGZ) by TF, 8-0

130kg: Ioseb CHUGOSHVILI (BLR) df. Bekbolsun KUSHUBAKOV (KGZ) by TF, 8-0

Round 2

Pastor Andimeshk (IRI) 27 - Belarus Arcope (BLR) 8

59kg: Saman ABDEVALI (IRI) df. Soslan DAUROV (BLR) by FALL

66kg: Mahdi ZEYDVAND (IRI) df. Vladislav TITOV (BLR) by TF, 9-2

71kg: Ramin TAHERI (IRI) df. Timur BERDYIEU (BLR), 6-2

75kg: Saeid ABDEVALI (IRI) df. Aliksandr DZEMYANOVICH (BLR) by TF, 9-0

80kg: Pavel PAMINCHUK (BLR) df. Mahdi HODAEI (IRI) by FALL

85kg: Davoud ABEDINZADEH (IRI) df. Mikalai STADUB (BLR) by TF, 8-0

98kg: Mostafa SALEHIZADEH (IRI) df. Siarhei STARADUB (BLR) by TF, 10-2

130kg: Behnam MEHDIZADEH (IRI) df. Ioseb CHUGOSHVILI (BLR), 3-2

SC Samson (UKR) 21 - Kyrgyzstan Olympic Changes (KGZ) 14

59kg: Khasan SULAIMANOV (KGZ) df. Sergii STOROZHENKO (UKR) by TF, 8-0

66kg: Askar BEGALIEV (KGZ) df. Lenur TEMIROV (UKR), 6-5

71kg: Iurii PROKOFYEV (UKR) df. Chyntemir ZHANDARALY (KGZ), 7-1

75kg: Ruslan OLEKSENKO (UKR) df. Samat CHONORALIEV (KGZ) by FALL

80kg: Viacheslav ZVARYCH (UKR) df. Bekzat MALAKANOV (KGZ), 5-3

85kg: Iurii SHKRIUBA (UKR) df. Abdulaziz ASHYMBEKOV (KGZ) by TF, 8-

98kg: Sergiy YEROSHKIN (UKR) df. Uzur DZHUZUPBEKOV (KGZ) by FALL

130kg: Bekbolsun KUSHUBAKOV (KGZ) df. Dmytro CHMYKHOV (UKR) by TF, 12-1

Round 3

Pastor Andimeshk (IRI) 31 - Kyrgyzstan Olympic Changes (KGZ) 2

59kg: Saman ABDEVALI (IRI) df. Khasan SULAIMANOV (KGZ) by TF, 8-0

66kg: Mahdi ZEYDVAND (IRI) df. Askar BEGALIEV (KGZ) by TF, 12-0

71kg: Ramin TAHERI (IRI) df. Kairat TUGOLBAEV (KGZ) by TF, 10-2

75kg: Saeid ABDEVALI (IRI) df. Samat CHONORALIEV (KGZ) by TF, 8-0

80kg: Milad KHOSRAVI (IRI) df. Bekzat MALAKANOV (KGZ) by TF, 9-1

85kg: Davoud ABEDINZADEH (IRI) df. Abdulaziz ASHYMBEKOV (KGZ) by TF, 8-0

98kg: Mostafa SALEHIZADEH (IRI) df. Uzur DZHUZUPBEKOV (KGZ) by TF, 8-0

130kg: Masoud NEMAT CHEKANI (IRI) df. Bekbolsun KUSHUBAKOV (KGZ), 3-0

Belarus Arcope (BLR) 19 - SC Samson (UKR) 12

59kg: Elbek TAZHYIEU (BLR) df. Sergii STOROZHENKO (UKR), 4-0

66kg: Lenur TEMIROV (UKR) df. Vladislav TITOV (BLR) by FALL

71kg: Iurii PROKOFYEV (UKR) df. Timur BERDYIEV (BLR), 4-1

75kg: Aliksandr DZEMYANOVICH (BLR) df. Ruslan OLEKSENKO (UKR) by TF, 12-2

80kg: Pavel PAMINCHUK (BLR) df. Viacheslav ZVARYCH (UKR), 5-0

85kg: Iurii SHKRIUBA (UKR) df. Mikalai STADUB (BLR), 5-3

98kg: Siarhei STARADUB (BLR) df. Sergiy YEROSHKIN (UKR), 1-0

130kg: Ioseb CHUGOSHVILI (BLR) df. Dmytro CHMYKHOV (UKR) by TF, 9-0


Etiketler:
Bu haber toplam 964 defa okundu
YAZARLAR

PageRank Checker GÜREŞ HABERLERİNİN MERKEZİNDESİNİZ REKLAM VE TANITIMLARINIZ İÇİN İLETİŞİME GEÇİN TÜRKİYE CANIM FEDA