25 Haziran 2017 Pazar
2015 FAALİYET PROGRAMI
2013 YILIN ENLERİ
LİSANS İŞLEMLERİNDE

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

FARKIMIZI ORTAYA KOYMAMIZ LAZIM

FARKIMIZI ORTAYA KOYMAMIZ LAZIM
Hamza Yerlikaya, en çok antrenör kadrosuna sahip olmalarına rağmen başarılı olamadıklarını, verilen emeğin karşılığını alamadıklarını söyledi.
21.12.2014 / 18:51


Güreş Antrenör ve Hakem Eğitim ve Gelişim Semineri'nin Antalya Ramada Plaza Otel'de ki toplantısına 600 antrenör ve hakemin katıldı. Seminerin açılış konuşmasını yapan "asrın güreşçisi" Hamza Yerlikaya, şunları söyledi:"FARKLILIĞIMIZI ORTAYA KOYMAMIZ LAZIM"

"Bugünün en güzel özelliği, hakemlerimiz ve antrenörlerimizin birlikte istişare ederek yapılması gerekenler noktasında buluşmaları. İnşallah buradan güzel kararlar çıkar, hayırlı kararlar çıkar, ortak planlar çıkar ve uygulamaya girer. Hiçbir branş olmasın ki devlette bu kadar kadrolu antrenör olsun. Bu mümkün değildir. Biz farklıyız ama farklılığımızı da ortaya koymamız lazım. Ama başarıya gelirsek, başarılıyı mıyız derseniz ki, değiliz. Bunu da kabul etmemiz lazım. Son olarak 500 antrenörümüz sözleşmeliyken kadroya geçti. Biri kaliteli sporcu yetiştirse, 500 sporcu eder. Var mı, yok. Bilim adamlarımız var, bu işlerde gerçekten emek vermiş antrenörlerimiz var. Hep birlikte ortak bir yol çizerek biz bunu başarırız. Bu yıl bana göre, artık 2020'lerin temelinin atıldığı, daha sağlam adımlarla yürümenin başlangıcı olduğu bir yıl olmalı. Çünkü kaybedecek günümüz yok. Kaybedecek zamanımız yok."DHA


Bu haber toplam 626 defa okundu
YAZARLAR

PageRank Checker GÜREŞ HABERLERİNİN MERKEZİNDESİNİZ REKLAM VE TANITIMLARINIZ İÇİN İLETİŞİME GEÇİN TÜRKİYE CANIM FEDA