21 Ağustos 2017 Pazartesi
2015 FAALÄ°YET PROGRAMI
2013 YILIN ENLERÄ°
LÄ°SANS Ä°ÅžLEMLERÄ°NDE

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

FARKIMIZI ORTAYA KOYMAMIZ LAZIM

FARKIMIZI ORTAYA KOYMAMIZ LAZIM
Hamza Yerlikaya, en çok antrenör kadrosuna sahip olmalarına rağmen başarılı olamadıklarını, verilen emeğin karşılığını alamadıklarını söyledi.
21.12.2014 / 18:51


GüreÅŸ Antrenör ve Hakem EÄŸitim ve GeliÅŸim Semineri'nin Antalya Ramada Plaza Otel'de ki toplantısına 600 antrenör ve hakemin katıldı. Seminerin açılış konuÅŸmasını yapan "asrın güreÅŸçisi" Hamza Yerlikaya, ÅŸunları söyledi:"FARKLILIÄžIMIZI ORTAYA KOYMAMIZ LAZIM"

"Bugünün en güzel özelliÄŸi, hakemlerimiz ve antrenörlerimizin birlikte istiÅŸare ederek yapılması gerekenler noktasında buluÅŸmaları. Ä°nÅŸallah buradan güzel kararlar çıkar, hayırlı kararlar çıkar, ortak planlar çıkar ve uygulamaya girer. Hiçbir branÅŸ olmasın ki devlette bu kadar kadrolu antrenör olsun. Bu mümkün deÄŸildir. Biz farklıyız ama farklılığımızı da ortaya koymamız lazım. Ama baÅŸarıya gelirsek, baÅŸarılıyı mıyız derseniz ki, deÄŸiliz. Bunu da kabul etmemiz lazım. Son olarak 500 antrenörümüz sözleÅŸmeliyken kadroya geçti. Biri kaliteli sporcu yetiÅŸtirse, 500 sporcu eder. Var mı, yok. Bilim adamlarımız var, bu iÅŸlerde gerçekten emek vermiÅŸ antrenörlerimiz var. Hep birlikte ortak bir yol çizerek biz bunu baÅŸarırız. Bu yıl bana göre, artık 2020'lerin temelinin atıldığı, daha saÄŸlam adımlarla yürümenin baÅŸlangıcı olduÄŸu bir yıl olmalı. Çünkü kaybedecek günümüz yok. Kaybedecek zamanımız yok."DHA


Bu haber toplam 659 defa okundu
YAZARLAR

PageRank Checker GÜREŞ HABERLERİNİN MERKEZİNDESİNİZ REKLAM VE TANITIMLARINIZ İÇİN İLETİŞİME GEÇİN TÜRKİYE CANIM FEDA