2015 FAALÄ°YET PROGRAMI
2013 YILIN ENLERÄ°
LÄ°SANS Ä°ÅžLEMLERÄ°NDE

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

TGF'DE BÄ°R Ä°STÄ°FA DAHA

TGF'DE BÄ°R Ä°STÄ°FA DAHA
Türkiye Güreş Federasyonu Yönetim Kurulu üyesi Mehmet Genç, milletvekili adaylığı için istifa etti.
14.02.2015 / 10:18


Türkiye GüreÅŸ Federasyonu Yönetim Kurulu üyesi Mehmet Genç, görevinden istifa ederek AK Parti'den Ä°stanbul 1. Bölge milletvekili aday adayı olacağını açıkladı. 7 Haziran'da yapılacak genel seçimler için çok sayıda bürokrat aday adaylığı için sıraya girdi. Seçimlerde aday olmak isteyen bürokrat ve kamu kurumu niteliÄŸindeki meslek kuruluÅŸlarının istifa etmeleri için verilen süre salı günü sona erdi. Türkiye GüreÅŸ Federasyonu BaÅŸkan Yardımcılığı dışında Sancaktepe Belediye BaÅŸkan Yardımcılığı da yapan Mehmet Genç, Haziran ayında yapılacak seçimler için AK Parti'den milletvekili aday adayı olacağını açıkladı.

Aday adaylığı için neden AK Parti'yi tercih ettiÄŸini açıklayan Genç, "Ortak akılla milletimiz için hizmet üretmek öncelikli meselesidir. Ekonominin büyümesinden. Huzurun güvenliÄŸin artmasında demokrasinin daha da yükselmesinde ihtiyacımız var. Türkiye'nin sorunların çözümünde AK Parti'nin rehberlik etmesi deÄŸerli ve önemlidir" dedi.

Genç, seçilmemesi durumunda yöneticilik görevine dönüÅŸ yapacağını da belirtti. Daha önce de Türkiye GüreÅŸ Fedeasyonu BaÅŸkanı Hamza Yerlikaya milletvekili aday adaylığı için görevinden istifa etmiÅŸti.Kaynak: Ä°HA


Etiketler:
Bu haber toplam 938 defa okundu
YAZARLAR

PageRank Checker GÜREŞ HABERLERİNİN MERKEZİNDESİNİZ REKLAM VE TANITIMLARINIZ İÇİN İLETİŞİME GEÇİN TÜRKİYE CANIM FEDA