2015 FAALİYET PROGRAMI
2013 YILIN ENLERİ
LİSANS İŞLEMLERİNDE

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

MUSA AYDIN İDDALI

MUSA AYDIN İDDALI
Türkiye Güreş Federasyonu Olağanüstü Genel Kurul öncesinde başkanlık için aday olan Bursa Büyükşehir Belediyesi Daire Başkanı Musa Aydın, güreş ailesinin kendisine destek vermesi halinde Hamza Yerlikaya'dan devralacağı bayrağı 2016 Rio Olimpiyatları'nın zirvesine dikeceklerini söyledi.
19.03.2015 / 23:06


08 Nisan Çarşamba günü Ankara’da yapılacak Türkiye Güreş Federasyonu Olağanüstü Genel Kurul öncesinde başkanlık için aday olan Bursa Büyükşehir Belediyesi Daire Başkanı Musa Aydın, güreş ailesinin kendisine destek vermesi halinde Asrın Güreşçisi Hamza Yerlikaya’dan devralacağı bayrağı 2016 Rio Olimpiyatları’nın zirvesine dikeceklerini söyledi.07 Haziran 2015 tarihinde yapılacak genel seçimlerde AK Parti’den İstanbul 1. Bölge Milletvekili Aday Adayı olan Olimpiyat Şampiyonu Hamza Yerlikaya’nın başkanlık görevinden istifa etmesinin ardından Türkiye Güreş Federasyonu’nda seçim çalışmaları devam ediyor.BAŞKAN ADAYI AYDIN: “RİO OLİMPİYATLARI’NDA BAYRAĞIMIZI ZİRVEYE DİKECEĞİZ”

2004-2007 yılları arasında Türkiye Güreş Federasyonu Asbaşkanlık görevini yürüten Bursa Büyükşehir Belediyesi Daire Başkanı Musa Aydın, 2016 Rio Olimpiyatları’na bir buçuk yıllık bir süre kaldığını hatırlatarak, “Hem ülkemizin hem de Spor Bakanımızın en fazla madalya beklediği branş ata sporumuz güreştir. Asrın Güreşçisi Hamza Yerlikaya’nın başkanlığı döneminde geldiğimiz nokta çok iyi durumda ve bu çizgiyi devam ettirmek istiyoruz. Hamza Yerlikaya başta olmak üzere şampiyonlarımızla ve camiamızla birlikte gücümüzü birleştirerek başarıya ulaşmayı hedefliyoruz.”“GÜREŞ AİLESİ UYGUN GÖRÜRSE, GÖREVİMİZİ LAYIKIYLA YAPACAĞIZ”


Güreş Federasyonu seçim süreci öncesinde herkesi birlik ve beraberliğe çağıran Başkan Adayı Musa Aydın, “Ata sporcumuz güreş, son iki yılda büyük bir ivme kazandı. Bu sürece herkes katkı sağlamalı ve başarıyı devam ettirmek için çalışmalıdır. Güreş ailesinin ve delegelerimizin uygun görmesi halinde Hamza Yerlikaya’dan devralacağımız bayrağı Rio Olimpiyatları’nın zirvesine dikeceğiz.


Bu haber toplam 935 defa okundu
YAZARLAR

PageRank Checker GÜREŞ HABERLERİNİN MERKEZİNDESİNİZ REKLAM VE TANITIMLARINIZ İÇİN İLETİŞİME GEÇİN TÜRKİYE CANIM FEDA